fbpx
ДССТ показала умови проживання своїх бійців при будівництві на Широкому Лані

ДССТ показала умови проживання своїх бійців при будівництві на Широкому Лані

1 бригада ДССТ 194 понтонно-мостовий полк 36-й шляхо-відновлювальний полк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Україна

ДССТ (Державна спеціальна служба транспорту) показала умови проживання своїх бійців при будівництві на Широкому Лані.

Про це вони написали у себе на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що зараз саме особовий склад ДССТ здійснює будівництво стаціонарного бригадного табору на 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів, більш відомому як полігон «Широкий лан».

Будівництвом 11 казарм на стаціонарному бригадному таборі займається 1 окрема бригада ДССТ, іншими об’єктами, а також інженерними мережами та благоустроєм території – 194 понтонно-мостовий полк та 36-й шляхо-відновлювальний полк.

До цього, військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту наприкінці 2018 року завершили будівництво спортивного комплексу стаціонарного бригадного табору 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів.

Як видно з оприлюднених світлин – особовий склад розміщений у наметах, харчування та інші побутові потреби здійснюються в умовах проживання у ньому.

Щодо термінів завершення то їх називають до кінця 2020 року.

Минулого року зведення стаціонарного бригадного табору на 239-у полігоні у Черкаському, що на Дніпропетровщині, було також передано Державній спеціалізованій службі транспорту та станом на сьогодні вони його майже завершили.

Будівлі казарм на полігоні у Черкаському

У містечку в Черкаському зможуть розміститися до двох із половиною тисяч військовослужбовців. Проєктом передбачено окремі приміщення для розміщення жінок-військовослужбовців.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

1 бригада ДССТ 194 понтонно-мостовий полк 36-й шляхо-відновлювальний полк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Україна