
Диверсанта окупантів засуджено до 10 років
Засуджено диверсанта, який намагався вчинити диверсійний акт на об’єкті критичної інфраструктури Луганщини.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Слідчі встановили, що у 2014-2018 роках мешканець тимчасово окупованого міста Ровеньки у складі різних окупаційних формувань Росії, так званих «комендатури ЛНР», «прикордонної служби ЛНР», «15 БТО СРСР Брянка», чергував на блокпостах, вів розвідку, брав участь у бойових діях проти сил АТО/ООС.
У СБУ повідомляється, що восени 2019 року він був завербований представником ФСБ РФ, стосовно якого здійснюється окреме досудове розслідування, і отримав від нього завдання здійснити диверсію у підконтрольному українській владі Сєвєродонецьку.
«У разі його успішного виконання, представник іноземної спецслужби обіцяв агентові сприяння у працевлаштуванні у ФСБ РФ. Інструкції зловмисник отримував електронними каналами зв’язку», – розповідають у СБУ.

7 липня він прибув до Сєвєродонецька. Із заздалегідь заготовленого схрону він мав витягнути два гранатомети РПГ-22 і здійснити ними постріли по ємностях з аміаком на території ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».
Контррозвідники СБУ затримали диверсанта під час вилучення засобів ураження зі схованки.
Під час досудового розслідування провину зловмисника повністю доведено. Правопорушника засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!
➡ Приват 5168 7422 0031 9014
➡ Моно: 4441 1144 4179 6255
Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua
Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube