fbpx
Ердоган: Туреччина знищила вісім “Панцирів”

Ердоган: Туреччина знищила вісім “Панцирів”

Авіаудар Близький Схід БпА (Безпілотні апарати) ЗРАК «Панцирь-С1» Сирія Туреччина

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що їм вдалось знищити у сирійській провінції Ідліб вісім зенітних ракетно-гарматних комплексів “Панцир”.

Про це пише газета Sabah.

“Ми знищили вісім “Панцирів” в Ідлібі за допомогою наших безпілотників. Їхня вартість дуже висока, це важливі системи ППО”, – сказав Ердоган.

Раніше турецький канал TRT Haber продемонстрував кадри авіаударів БПЛА Туреччини проти військ Асада у Сирії в провінції Ідлібі, які мали місце попередніми днями:

На продемонстрованих кадрах показана робота ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2, виробництва турецької компанії Baykar.

Інтерфейс ударного БПЛА на відео турецького телеканалу

“Панцирь-С1” (укр. “Панцир”) — російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) наземного базування.

Комплекс був створений 1994 року і вперше продемонстрований на МАКС-1995. З того часу комплекс був значно модернізований, остання відома модифікація демонструвалася на МАКС-2007. 16 листопада 2012 Розпорядженням Голови Уряду РФ Д. А. Медведєва ЗРГК «Панцирь-С1» прийнятий на озброєння Російської армії.

ЗРГК "Панцир-С1" сирійських військ

Особливість комплексу Панцирь-С1 полягає в суміщенні багатоканальної системи захоплення та супроводу цілей з ракетно-артилерійським озброєнням, що створює безперервну зону перехоплення цілі по висоті (мінімальна) від 0 м і по дальності (мінімальна) від 200 м. Досяжність по висоті 15 км, по дальності 20 км., навіть без зовнішньої підтримки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіаудар Близький Схід БпА (Безпілотні апарати) ЗРАК «Панцирь-С1» Сирія Туреччина