fbpx
Есмінець Індії отримав українську газотурбінну установку

Есмінець Індії отримав українську газотурбінну установку

Азія ВМС Індії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Есмінці Індія Світ Співпраця Суднобудування Україна Укроборонпром Флот

Українське державне підприємство «Зоря-Машпроект» провело монтажні роботи газотурбінних агрегатів на есмінці Індії «Visakhapatnam».

Про це повідомляє Державний концерн «Укроборонпром».

Як повідомлено, роботи стосувалися двох головних газотурбінних агрегатів і систем автоматичного керування.

Роботи проводилися на першому кораблі із серії проєкту 15В «Visakhapatnam» (D66) на індійському підприємстві Mazagon Dock Shipbuilders Limited (MDL).

«Попри пандемію завдання замовника було виконано у максимально короткий термін», – йдеться у повідомленні ДК «Укроборонпром».

Корабель «Visakhapatnam» (D66) та підводний човен INS «Vagir» ВМС Індії. Листопад 2020. Фото: ЗМІ Індії

Нагадаємо, у 2019 році ДП НВКГ «Зоря-Машпроект» підписало контракти з Міністерством оборони Республіки Індія на постачання газотурбінного обладнання.

Серед законтрактованої продукції – газотурбінні двигуни, редуктори, комплекти запасних частин для кораблів військово-морських сил Індії.

Контракти також передбачають навчання індійських фахівців з експлуатації газотурбінних установок і надання технічної підтримки.

Visakhapatnam

Комітет уряду Індії з безпеки схвалив проєкт будівництва для ВМС Індії чотирьох малопомітних ескадрених міноносців в рамках програми «Проєкт-15B» в грудні 2010 року.

Вартість програми оцінена у 4,89 млрд доларів. Повністю проєкт планується завершити до 2024 року.

Корабель «Visakhapatnam» (D66) ВМС Індії. Фото з відкритих джерел

У 2015 році відбувся спуск на воду відбулася церемонія спуску на воду головного ескадреного міноносця «Visakhapatnam», що будується для ВМС в рамках програми «Проєкту-15B».

D66 «Visakhapatnam» є подальшим розвитком ескадреного міноносця «Проєкту-15A», перший з яких, «Kolkata», був прийнятий на озброєння в серпні 2014 року.

За заявами розробників, понад 65% компонентів для будівництва корабля вироблено в Індії, включаючи сталь DMR249 і 11 одиниць зброї та розвідувальних систем. До переліку імпортованих компонентів входять чотири побудовані українським «Зоря-Машпроект» газові турбіни, гвинти й вали російського виробництва, різні озброєння, датчики та РЛС.

Есмінець оснащений корабельної мережевою системою передачі даних національної розробки, за допомогою якої здійснюється управління платформою і бойовими системами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМС Індії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Есмінці Індія Світ Співпраця Суднобудування Україна Укроборонпром Флот