fbpx
Естонія придбала нову інженерну техніку для піхотної бригади

Естонія придбала нову інженерну техніку для піхотної бригади

Балтія Естонія Європа Закупівлі Інженерні війська Світ

Естонія придбала нову інженерну техніку для 2-ї піхотної бригади Сил оборони та сім екскаваторів-навантажувачів для Кайтселійту.

Про це пише ERR.

До цього у естонському підрозділі користувались послугами цивільних організацій.

Тендер загальним об’ємом 3,7 млн євро був запланований на 2023 рік, проте його терміни було перенесено аби вже цього року підрозділи 2-ї бригади могли випробувати нову техніку в ході навчань «Весняний шторм».

Естонські військовослужбовці на маневрах Kevadtorm

Техніка призначена для риття різноманітних окопів та укриттів, а також для будівництва різноманітних  укріплень.

Коли упродовж навчань були потрібні машини, то необхідно було попередньо домовлятися з фірмою партнером, і тоді нам надавали необхідну техніку. Також її використовували для навчання солдатів-строковиків, – розказав Тоомас Калда з Центру оборонних інвестицій Естонії.

Вже з березня у частині є всі необхідні машини, що можна використовувати  як для навчання, так і виконання бойових завдань.

Нова інженерна техніка 2-ї піхотної бригади Сил оборони Естонії

Завдяки відкритому тендеру вдалось зекономити 1 млн євро, а вивільнені кошти перенаправлено на придбання двох додаткових бульдозерів.

В рамках цього ж тендеру, у третьому кварталі цього року, Сили оборони отримають дистанційно керований бульдозер та екскаватор.

Естонські військовослужбовці на маневрах Kevadtorm 1

Необхідність мати таку техніку зумовлена потребою обслуговувати 1000 гектарів «зони влучання» військового полігону, де можуть знаходитися нерозірвані після стрільб боєприпаси.

До цих систем дистанційного управління йде командний пункт, де будуть знаходитись наші оператори. Для них розроблені спеціальні дублюючі системи управління та екранні системи, і вони будуть таким чином сидіти за кілометр від керованої техніки та працювати як завжди, за виключенням того, що будуть дивитися не в вікно, а в екран, – розказав Калда

У Силах оборони не збираються повністю відмовлятися від послуг цивільних фірм, як приклад їх залучення називають транспортування важкої техніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Балтія Естонія Європа Закупівлі Інженерні війська Світ