fbpx
Естонія придбала у Нідерландів більше 100 одиниць автотехніки

Естонія придбала у Нідерландів більше 100 одиниць автотехніки

Автотехніка Балтія Вантажівка Естонія Європа Закупівлі Нідерланди Позашляховик Світ

Естонія придбала у Нідерландів більше 100 одиниць автотехніки, 22 грудня 2020 року ці одиниці військового транспорту були розвантажені у порту Палдіскі.

Про це повідомляє ERR.

Партія включала 80 позашляховиків марки Mercedes Benz, 20 тягачів та вантажівок DAF, а також ще 20 причепів та контейнерів.

Вся техніка є вживаною, але у доброму стані, аналогічна партія була доставлена в Естонію у 2019 році.

У випадку колісного транспорту розумніше купувати вживану техніку, тому що у нас вона не піддається інтенсивні експлуатації. Правильніше витрачати обмежені ресурси платників податків, які нам надані, на найбільш потужне озброєння, яке дійсно грає велику роль на полі битви, – пояснив керівник по транспортним засобам та техніки Центра оборонних інвестицій Естонії Тоомас Калда

За його словами поставлені зразки будуть слугувати Естонії ще 15 років, а вартість закупівлі складає 2,2 млн євро.

Позашляховик Mercedes Benz на озброєнні Сил оборони Естонії

Обслуговуванням техніки займатимуться естонські фірми, а додаткове перенавчання військових водіїв не потрібно, адже така автотехніка вже є на озброєнні Сил оборони Естонії.

Вона у доброму стані. Але важливо те, що вона набагато дешевше нової. Наприклад, у випадку того парку транспортних засобів, який ми отримали з Нідерландів, ми зекономили 1,6 млн євро на 80 одиницях транспорту. Просто тому, що ми придбали їх вживаними, – додав Калда

Проте можливість купівлі вживаного військового транспорту скоро можуть знатно зменшитися і Естонія буде вимушена купувати нову техніку.

Купівля вживаної техніки у союзників стає все складніше та складніше, тому що союзники змінили свої пріоритети та, по їх сьогоднішнім оцінкам, їх власні потреби у техніці вище, ніж вони вважали десять років тому. Схоже, що у майбутньому нам прийдеться все більше купувати нової техніки, тому що іншої можливості не буде, – пояснив Калда

Деякий час після відновлення Незалежності Естонії у 1991 році, Сили оборони використовували радянську автомобільну техніку, включно з УАЗ-469, які і замінюються на Mercedes Benz G-класу.

УАЗ-469 на озброєнні естонської армії

Щодо нової техніки, то у червні 2020 року Сили оборони Естонії отримали частину з раніше замовлених 40 вантажівок Volvo FMX майже на сім мільйонів євро. Автомобілі виробляються у Швеції, надбудова була розроблена і встановлена в Естонії компанією Volvo Trucks Estonia у співпраці з естонською компанією Pro Lift OÜ.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Балтія Вантажівка Естонія Європа Закупівлі Нідерланди Позашляховик Світ