fbpx
Естонська армія позбудеться свого єдиного оркестру

Естонська армія позбудеться свого єдиного оркестру

Балтія Естонія Європа Світ

Сили оборони Естонії з 1 вересня скоротять в повному складі свій військовий оркестр.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на естонську ERR.

Командувач Силами оборони Мартін Херем поінформував в кінці тижня, про це рішення, головного диригента і керівника оркестру Сімму Васара.

Зазначається, що згідно із затвердженою урядом Естонії в кінці квітня державної бюджетної стратегії на 2022-2025 роки, кожне міністерство має знайти можливість скоротити свої витрати на 5%. У зв’язку з цим міністр оборони Калле Лаанет повідомив Сили оборони про необхідність виконувати цілі щодо скорочення операційних витрат, встановлені в стратегії для всіх державних структур.

Повідомляється, що Мартін Херем розіслав службовий лист, в якому він зазначив, що в Силах оборони в цьому році проведуть скорочення персоналу в розмірі до 200 чоловік.

“Протягом цього року ми обов’язково централізуємо послуги референтів, фінансові, кадрові та юридичні послуги. Я вже прийняв рішення, що як служба капеланів, так і оркестр припинять діяльність в колишньому вигляді”, – додав командувач Силами оборони.

Крім того, у поширеному в неділю прес-релізі Сил оборони повідомляється, що командувач Силами оборони Мартін Херем представить міністру оборони план по скороченню штату збройних сил з 5000 до 4800 позицій в зв’язку з цілями, поставленими в державній бюджетній стратегії.

“Чинна стратегія державного бюджету передбачає скорочення державних витрат. Оскільки такі вимоги були пред’явлені в тому числі і до Силам оборони, ми змушені прийняти складне рішення”, – сказав командувач Херем.

Також, він пояснив, що скорочення штату не повинно позначитися на боєздатності збройних сил, тому реорганізація торкнеться в першу чергу допоміжних служб: референтів, фінансистів, юристів і відділу кадрів. Деякі структурні підрозділи Сил оборони, такі як військовий оркестр і служба капеланів, припинять існування в колишньому вигляді.

“Скорочення торкнуться всіх структурних підрозділів Сил оборони, як цивільного так і військового персоналу. Скорочення не завжди означають скорочення людей. Наприклад, ми можемо не заповнювати позиції людей, які покинуть наші ряди в цьому році”, – пояснив Херем, додавши, що зарплати військовослужбовців скорочуватися не будуть.

Крім економії на персоналі, Сили оборони також мають намір скоротити поточні витрати, конкретні заходи ще опрацьовуються.

Зазначається, що командувач Силами оборони представить детальний план міністру оборони на початку червня.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Естонія Європа Світ