fbpx
Естонська армія замовила сотні протитанкових ракет Spike SR

Естонська армія замовила сотні протитанкових ракет Spike SR

Балтія Естонія ПТРК Світ

Естонія закуповує понад 500 ракет до протитанкових комплексів Spike SR ізраїльського виробництва.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Естонський центр оборонних інвестицій.

Компанія EuroSpike, спільне підприємство Diehl Defense, Rheinmetall Electronic та Rafael з виробництва та маркетингу сімейства ракет Spike в Європі, оголосило про отримання замовлення на більш ніж 500 ракет Spike SR.

Це замовлення є частиною підписаної у 2019 році угоди на суму 40 мільйонів євро на постачання 18 пускових установок для естонської армії протягом 7 років, причому пускові установки вже поставлені протягом 2020 року.

Угода включає можливість придбання додаткових пускових установок. Перша партія прибуде наприкінці 2022 року і включатиме допоміжне обладнання, таке як навчальні ракети.

Протитанковий ракетний комплекс Spike-SR. Фото з відкритих джерел

Повідомляється, що пускові установки вже знаходяться у країні.

Основними експлуатантами Spike SR стануть добровольчі воєнізовані формування в Естонії (Кайтселійт), чиї 90-мм протитанкові гарматні системи, що буксируються, замінять.

«У разі таких великих та важливих інвестицій ми дуже раді, що завдяки порівнянню різних можливостей ми змогли заощадити майже два мільйони євро на очікуваних загальній вартості проєкту і тим самим значно покращити наші протитанкові можливості», – повідомив представник Естонії.

Spike SR

Багатоцільовий протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) ближньої дії Spike-SR (Short Range) призначений для ураження сучасної бронетанкової техніки, в т.ч. оснащеною динамічним захистом, фортифікаційних споруд, живої сили супротивника безпосередньо на полі бою.

«Нова протитанкова зброя додасть частинам Кайтселійта більшої бойової сили, ніж раніше. Ми також готові боротися із броньованим супротивником, тому нова зброя має вирішальне значення. для нас!» – заявив начальник Генерального штабу Кайтселійта.

Протитанковий ракетний комплекс Spike-SR Збройних сил Естонії. Фото: ЗМІ Естонії

На додаток до зброї Естонія також отримає засоби навчання, які допоможуть скоротити витрати на впровадження нової зброї, при цьому значно підвищивши ефективність підрозділів на полі бою.

Нагадаємо, у грудні 2021 року стало відомо, що Естонія має намір надати Україні протитанкове озброєння, ракети «Javelin» та фінські 122-міліметрові гаубиці. Нещодавно США дозволили країнам Балтії передати американську зброю Україні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Естонія ПТРК Світ