fbpx
Естонські військові допомагають на польсько-білоруському кордоні

Естонські військові допомагають на польсько-білоруському кордоні

Балтія Білорусь Естонія Європа Кордон Польща Світ Сусіди

Військові Сил оборони Естонії допомагають на польсько-білоруському кордоні будувати та ремонтувати тимчасову огорожу.

Про це інформує Мілітарний.

Естонські військові, 3 грудня, прибули до Польщі у Люблінське воєводство та почали допомагати своїм колегам на кордоні з Білоруссю. Контингент складається із військових інженерів, розвідників та операторських груп.

Військовослужбовці допоможуть у реагуванні на гібридні атаки та підтримають у боротьбі з нелегальною міграцією з території Республіки Білорусь.

“Естонські війська допомагають на польсько-білоруському кордоні. Завдання естонських солдатів – побудувати та відремонтувати тимчасовий паркан та розчистити дорожнє сполучення”, – написав у своєму Twitter міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

Естонські військові взаємодіють із 18-ою механізованою бригадою польських збройних сил. Контингент пробуде у Польщі до кінця року, виконуючи завдання, поставлені польською стороною з метою вивільнення сил для інших операцій.

Підрозділ налічує 74 особи, він укомплектований резервістами, кадровими військовими та цивільними особами. До його складу входить інженерний взвод, дві знімальні групи, група розвідки та спостереження, а також тилові частини. Сили було сформовано відповідно до побажань польської сторони.

У другій половині листопада було повідомлено, що Естонія відправить військових Сил оборони та безпілотники на польсько-білоруський кордон для реагування на гібридну агресію з боку режиму Лукашенка.

Рішення про допомогу партнеру по НАТО та Європейському Союзу підписав міністр оборони Естонії Калле Лаанет.

Місія буде організована таким чином, що не всім її учасникам доведеться бути присутнім на місці упродовж всієї місії, тривалість перебування може бути і скорочена.

За кожен день резервісти отримуватимуть оплату: рядові – 75, молодший командний склад – 80, офіцери – 100 євро в день мінус податки.

У липні 2021 року Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії вже відправляв до Литви поліцейський підрозділ ESTPOL5, для допомоги припинення масової нелегальної міграції на литовсько-білоруському кордоні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Білорусь Естонія Європа Кордон Польща Світ Сусіди