fbpx
Fincantieri перемогла в тендері на створення фрегатів для ВМФ США

Fincantieri перемогла в тендері на створення фрегатів для ВМФ США

Fincantieri ВМФ США Світ Суднобудування США Флот Фрегати Фрегати FREMM

ВМФ США обрав пропозицію від італійської компанії Fincantieri в якості основи для перспективного поліфункціонального фрегату класу FFG (X).

Про це повідомляє ресурс Defense News.

Мова йде про модифікацію фрегату класу FREMM, який на сьогодні стоїть на озброєнні в ВМФ Італії і Франції.

Вартість контракту на опрацювання всіх деталей конструкції перспективного фрегату і створення першого корабля нового класу складає 795,1 млн. доларів.

Окрім того контракт передбачає опцію створення іще дев’яти нових фрегатів. В такому випадку загальна вартість 10-річного контракту збільшиться до 5,58 млрд. доларів.

Фрегат Carlo Margottini класу FREMM

Створення нового фрегату для ВМФ США відбуватиметься на судноверфі Marinette Marine, яка знаходиться в штаті Вісконсін.

При цьому командування ВМФ США готове надати частину обладнання за власні кошти для здешевлення вартості створення першого фрегату компанією Fincantieri. Мова перш за все іде про головну РЛС AN/SPY-6.

Перший фрегат по проекту FFG (X) має бути готовий в 2026 році. Другий фрегат ВМФ США готується замовити в квітні 2021 року. Створення другого корабля по проекту FFG (X) має зайняти п’ять із половиною років.

На 2026 рік, коли ВМФ США отримуватиме перший фрегат від Fincantieri нового покоління,на різних стадіях готовності будуть вже до 8 нових фрегатів.

Командування ВМФ США, пам’ятаючи про досвід із прибережними бойовими кораблями, не хоче поспішати. Перед масовим запуском в серію передбачається відпрацювати всі технічні рішення по проекту FFG (X).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Fincantieri ВМФ США Світ Суднобудування США Флот Фрегати Фрегати FREMM