fbpx
Фінська компанія представила новий БТР Patria HAPC

Фінська компанія представила новий БТР Patria HAPC

Patria Бронетехніка БТР Європа Світ Фінляндія

Фінська компанія Patria представила новий колісний бронетранспортер HAPC.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія Patria презентує нову версію свого БТР Patria (6×6) на цьогорічній міжнародній оборонній виставці DSEI, яка відбудеться 14-17 вересня у Лондоні.

Як зазначають у компанії, Patria продемонструє варіант бронетранспортера HAPC (Heavy Armored Personnel Carrier Carrier).

Patria (6×6) HAPC є колісною платформою яку обрано спільною програмою розвитку бронетехніки Фінляндії та Латвії.

БТР з модульною конструкцією Patria (6×6) HAPC здатний забезпечити ефективну вогневу підтримку піхотним підрозділам під час бойових дій.

Бронетранспортер оснащений бойовим модулем Cockerill CLWS (Cockerill Light Weapon Station), який являється легкою, модульною, стабілізованою системою дистанційного озброєння.

Модуль CLWS пропонує значну вогневу потужність завдяки широкому спектру озброєння, яким він може бути оснащений. Від 25-30-мм автоматичних гармат до кулеметів 12,7 мм, і 7,62 мм, та протитанкових керованих ракет. Боєкомплект 25-мм гармати має 140 боєприпасів, а кулемет 7,62 мм – 200 патронів.

На початку минулого 2020 року, стало відомо, що Фінляндія та Латвія домовилися про спільну програму розвитку бронетехніки для підвищення мобільності армії, для реалізації якої була обрана колісна платформа Patria 6×6. Програма передбачає розробку спільного сімейства броньованих колісних засобів для армій двох країн.

Бронетранспортер Patria-6x6. Фото з відкритих джерел

Нещодавно, Латвія та компанія Patria підписали угоду на поставку понад 200 одиниць бронетранспортерів Patria 6×6, розроблених у рамках спільної програми розвитку.

Контракт включає систему технічної підтримки та навчання майбутніх екіпажів машин. Поставки бронетранспортерів Patria 6×6 відбуватимуться між 2021 і 2029 роками.

Спільна програма відкрита для інших країн за взаємною згодою країн-учасниць. Загалом, ця система транспортних засобів покращить мобільність, економічність, сумісність та безпеку постачання армій у країнах-учасницях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Patria Бронетехніка БТР Європа Світ Фінляндія