fbpx
Флагман ВМС України отримає німецький зв’язок

Флагман ВМС України отримає німецький зв’язок

ВМС України Кабінет Міністрів Модернізація Радіозв'язок Флот Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130)

Флагман ВМС ЗС України фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130) в ході модернізації отримає зв’язок від німецької компанії зі світовим ім’ям – Rohde & Schwarz.

Про це стало відомо з оприлюдненого сьогодні листа від Міністерства оборони України до Кабміну щодо погашення дебіторської заборгованості по роботам з модернізації флагману.

Фотокопію відповідного листа оприлюднив у себе на каналі в Telegram народний депутат України від партії Європейська Солідарність – Олексій Гончаренко.

Міжнародна група Rohde & Schwarz спеціалізується на галузі електронного обладнання, радіомовлення та засобів масової інформації, кібербезпеки, радіомоніторингу та радіолокації, а також спеціалізованого радіозв’язку для військових.

Їх обладнання встановлюється на найсучаснішу бойову техніку наземного, морського та авіаційного призначення.

Яке саме обладнання заплановано для встановлення на флагман ВМС ЗС України наразі не відомо.

Щодо інших робіт з модернізації, то станом на 16 грудня прострочена дебіторська заборгованість складає 102 178 661,08 грн, а кредиторська заборгованість – 55 345 118,94 грн.

Кабінет Міністрів України вже вирішив питання недощення можливість зниження рівня боєздатності Військово-Морських Збройних сил України та незабаром здійснить погашення заборгованості по цим державним контрактам.

Модернізація флагману ВМС ЗС України фрегату «Гетьман Сагайдачний» (F130), стосуватиметься встановлення нових засобів зв’язку, автоматизованої системи управління, радіолокаційної станції. Що у результаті реалізації збільшить можливості українського фрегату, у тому числі й ударні.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС України Кабінет Міністрів Модернізація Радіозв'язок Флот Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (F130)