fbpx
Франція пропонує Індії танки Leclerc

Франція пропонує Індії танки Leclerc

Nexter Systems Азія Бронетехніка Закупівлі Індія Світ Танк Танк Leclerc Франція

Франція запропонує свій Leclerc у тендері на купівлю танків нового покоління за програмою Future Ready Combat Vehicle (FRCV) збройних сил Індії.

Про це інформує Мілітарний.

У червні минулого року, компанії-виробники основних бойових танків, отримали запити на інформацію від уряду Індії, що стосувався постачання близько 1770 нових танків для індійської армії в рамках програми, що отримала назву Future Ready Combat Vehicle (FRCV), пише The Week Magazine.

Програма FRCV передбачає заміну парку радянських танків Т-72 збройних сил Індії. Поставки мають розпочатися до 2030 року. Бойові машини мають мати розширені можливості для зв’язку як із сухопутними, так і з повітряними силами.

Майбутній контракт передбачає трансфер технологій від виробника до Індії, його вартість раніше оцінювалася приблизно в 5 мільярдів доларів.

Танки «Leclerc» на навчаннях Йорданії. Жовтень 2020. Фото: МО Йорданії

Французька Nexter була однією з компаній, які отримали запит, разом із компаніями з Росії, Ізраїлю, Європи, Туреччини та США.

У виданні повідомляють, що минулого тижня уряд Франції поінформував Національні збори – нижню палату парламенту країни, що підтримає промислову пропозицію компанії Nexter для Індії.

Відповідь французького уряду була опублікована 28 грудня і була надана у відповідь на запит депутата Національної асамблеї Ніколя Дюпон-Еньяна. Запитуючи про індійський проект FRCV, Дюпон-Еньян закликав відновити виробництво французького танка Nexter Leclerc.

Новий танк для армії Індії за програмою Future Ready Combat Vehicle має залишатися актуальним впродовж наступних 40-50 років. Міноборони Індії очікує, що бойова машина буде ефективною у високогірних районах та пустелях. Майбутня машина повинна застосовувати технології штучного інтелекту та враховувати принцип мереже-центричності. На базі платформи танку має бути можливість створення інших допоміжних спеціальних броньованих машин.

У запиті зазначається, що танк повинен мати «середню вагу», а розміри повинні дозволяти транспортувати його із використанням залізниці, вантажівок, літаків та суден.

Основна гармата танку повинна бути «крупного калібру» та застосовувати високоточні боєприпаси, в тому числі протитанкові керовані ракети. Танк має мати автомат заряджання з мінімальним інтервалом перезарядки. Щодо силової установки – Індія розраховує на гібридний двигун, який дасть потужність у розрахунку 30 к.с./1 тонну.

Leclerc

AMX-56 Leclerc – основний бойовий танк французької армії, що був розроблений у 80-ті роки. Його серійне виробництво розпочалось у 1990 році на підприємстві концерну Nexter. Загалом було виготовлено близько 900 бойових машин, майже половина з яких була поставлена на експорт до Об’єднаних Арабських Еміратів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Nexter Systems Азія Бронетехніка Закупівлі Індія Світ Танк Танк Leclerc Франція