fbpx
Франція та Німеччина посилюють співпрацю у розробці далекобійної зброї

Франція та Німеччина посилюють співпрацю у розробці далекобійної зброї

Артилерія Європа Німеччина РСЗВ Світ Франція

Франція та Німеччина розглядають можливість посилення співпраці у розробці далекобійного озброєння.

Про це повідомляє видання TrimFeed.

Ця співпраця має посилити обороні можливості Європи протистояти потенційній російській агресії та забезпечити європейські країни можливістю ударів у далекому тилу ворога.

Зі свого боку, Французько-німецька рада оборони та безпеки оприлюднила документ, в якому наголошується на необхідності вдосконалення та прискорення оборонного виробництва в Європі.

Такий підхід є дуже важливим, оскільки Європа отримає власного та незалежного виробника далекобійної зброї, яка забезпечить певну перевагу перед американськими виробами.

Водночас Франція здійснює дослідження щодо розробки нової реактивної системи залпового вогню, яка отримає модульний пусковий блок, аналогічний до американських MLRS та HIMARS.

У перспективі ці системи будуть оснащені європейськими далекобійними ракетами, що забезпечить якісний приріст можливостей на тлі нинішньої відсутності такого озброєння у Європи.

На сьогодні Франція стає головним європейським гравцем, який має найрозвиненіший обороно-промисловий комплекс на території Європи і забезпечує озброєнням велику кількість країн.

Така позиція країни забезпечує дедалі тісніші дослідження перспективного озброєння з іншими європейськими та азійськими країнами.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що міністерство оборони Великої Британії готується до збільшення кількості реактивних систем залпового вогню M270.

Їх кількість збільшать з 40 до 85 установок, проте нині використовуються тільки 26.

Крім цього, установки пройдуть відповідний процес модернізації з підвищення захисту кабіни, системи керування вогнем, а також інтеграції нових далекобійних ракет.

Артилерія Європа Німеччина РСЗВ Світ Франція