fbpx
Франція відновить підводний човен після пожежі

Франція відновить підводний човен після пожежі

Naval Group ВМС Франції Європа Підводні човни Світ Судноремонт Флот Франція

Франція відправила атомний підводний човен «Perle» ​​на відновлення. Підводний човен сильно постраждав під час пожежі в Тулоні у червні 2020 року.

Про це повідомляє французьке видання Mer et Marine.

На транспортному судні Rolldock Storm з Тулона було відправлено ​​в Шербур для проходження відновлювального ремонту французький атомний багатоцільовий підводний човен S606 «Perle» типу Rubis.

Транспортне судно Rolldock Storm, що належить нідерландській Roll Group, прибуло в Тулон 28 листопада, операція по введенню в нього підводного човна «Perle» була проведена 7 грудня.

Човен повинен бути доставлений ​​для ремонту в арсенал французького суднобудівного об’єднання Naval Group в Шербурі, що є центром французького підводного кораблебудування.

Напівзаглибне транспортне судно Rolldock Storm виходить з Тулона з розташованим на борту французьким атомним багатоцільовим підводним човном S 606 Perle типу Rubis

Нагадаємо, що атомний багатоцільовий підводний човен S606 «Perle» значною мірою вигорів під час пожежі в сухому доці в Тулоні у червні 2020 року.

У жовтні міністр збройних сил Франції Флоренс Парлі оголосила про прийняте рішення про відновлення і повернення човна в лад французького флоту

Попри те, що підводний човен «Perle» має вік 27 років, необхідність його відновлення викликана низькими темпами будівництва нових французьких атомних багатоцільових підводних човнів типу Barracuda.

Очікується, що до кінця 2027 року буде введено в дію тільки чотири з шести запланованих човнів типу Barracuda, що змусить зберігати в строю останні два човни типу Rubis (S605 Améthyste і S606 Perle).

Підводний човен S606 «Perle». Фото: ЗМІ Франції

Планується, що в ході відновлювальних робіт в Шербурі, найбільш пошкоджена під час пожежі носова частина човна «Perle» буде відокремлена і замінена носовою частиною виведеної в липні 2019 року зі складу французького флоту однотипного човна S602 «Saphire».

Власне заміна носової частини човна займе близько пів року. Планується, що човен Perle повинен бути повторно введений в дію на початку 2023 року.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року у Тулоні відбулася офіційна церемонія передачі до складу ВМС Франції атомного підводного човна «Suffren» типу Barracuda.

П’ять інших човнів типу Barracuda (Duguay-Trouin, Tourville, De Grasse, Rubis, Casabianca) знаходяться в різних стадіях будівництва, передача їх французькому флоту очікується з 2022 з 2030 роки.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Naval Group ВМС Франції Європа Підводні човни Світ Судноремонт Флот Франція