fbpx
Французький інженерний полк отримує першу ББМ Griffon

Французький інженерний полк отримує першу ББМ Griffon

Автотехніка Бронетехніка Європа Світ Франція

Французький 1-й іноземнийний інженерний полк отримує першу багатоцільову броньовану машину Griffon.

Про це інформує Мілітарний.

З публікації Army Recognition стало відомо про повідомлення полковника Антуана Флере, який у своєму Twitter 9 червня написав, що його полк щойно отримав першу ББМ Griffon у версії машини управління.

Ще 18 броньованих машин Griffon будуть доставлені  до підрозділу протягом 12 найближчих місяців, написав полковник.

13 листопада 2020 року французька делегація з питань озброєння (DGA) прийняла на озброєння машину управління (EPC), як варіанта броньованої машини Griffon.

Машина управління може розмістити водія та навідника спереду та п’ятьох солдатів у задній частині автомобіля. Зовні силует командної машини не відрізняється від варіанту VTT Félin (транспортний засіб для перевезення військ).

Змінюється лише озброєння, завдяки інтеграції на даху машини бойового модуля з дистанційним управлінням Arquus T2 нового покоління, що озброєний кулеметом калібру 7,62 мм.

В середині командний пункт на базі Griffon повністю обладнаний для розміщення екіпажу, персоналу та обладнання: засобів зв’язку, великих екранів, дошки та принтера.

Цей варіант призначений для розміщення електронного обладнання останнього покоління для управління бойовими діями: радіостанції Contact, інформаційної бойової системи Scorpion (SICS), оптичної системи ANTARES, що дає можливість екіпажу огляду на 360 ° навколишнього простору, а також акустичну систему виявлення позиції стрільця, що веде вогонь по машині.

Крім того, система кондиціонування пристосовується до будь-якого середовища, щоб гарантувати комфорт екіпажу та належне функціонування бортової електроніки.

Griffon VBMR – бронетранспортер з колісною формулою 6×6, який випускається в п’яти модифікаціях. Його озброєння складається з дистанційно керованого бойового модуля з кулеметом калібру 12,7 або 7,62-мм (або  40-мм автоматичного гранатомета).

Згідно з контрактом EBMR, багаторольовий броньований автомобіль Griffon замінить бронетранспортер VAB 4×4, який зараз знаходиться на озброєнні французької армії. Програма EBMR включає поставку 1722 Griffon французькій армії. Загалом 780 машин, як очікується, будуть поставлені до 2025 року. Основна роль Griffon VBMR полягає у забезпеченні французької армії новим броньованим транспортним засобом для перевезення військ з високим рівнем захисту та мобільності.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Бронетехніка Європа Світ Франція