fbpx
Фрегати Росії почали отримувати російські силові установки

Фрегати Росії почали отримувати російські силові установки

ВМФ Росії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Росія Світ Суднобудування Сусіди Флот Фрегати

Російський фрегат «Адмирал Головко» отримав газотурбінні агрегати та редуктори російського виробництва замість українських.

Про це повідомляє інформаційне агенство Sudostroenie.

На ПАТ «Судостроительный завод «Северная верфь» в Санкт-Петербурзі було завершено завантаження перших газотурбінних двигунів і редукторів російського виробництва в трюм кормового машинного відділення фрегата проєкту 22350 (номер 923).

Повідомляється, що для проведення технологічно складної операції працівники стапельного цеху «Северная верфь» демонтували три палуби з перегородками.

У отвір спочатку були завантажені турбіни, потім редуктори.

Для завантаження останніх використовувався плавкран з більшої вантажності.

Після завантаження буде проведена розрахована на кілька місяців робота по центрівці та монтажу газотурбінної установки.

«Адмирал Головко» є третім фрегатом проєкту 22350 і першим кораблем даного проєкту з повністю російським дизель-газотурбінною енергоустановкою.

На двох перших фрегатах проєкту 22350 – «Адмирал Головко» (зданий у 2018 році) і «Адмирал флота Касатонов» (зданий у 2020 році) – в якості форсажних двигунів застосовані газотурбінні установки українського підприємства «Зоря» — «Машпроект».

«Адмирал Головко» проєкту 22350 (номер 923). 2020 рік. Фото: ЗМІ РФ

Починаючи з третього корпусу, на фрегати проєкту 22350 передбачено застосування газотурбінних двигунів М90ФР виробництва «ОДК – Сатурн».

Як маршових на кораблі встановлюються дизельні двигуни 10Д49 Коломенського заводу. Редуктори РО55 поставляє завод «Звезда».

Нещодавно стало відомо, що Індія закупила газотурбінні двигуни в Україні та передала їх Росії для установки на фрегати типу «Адмирал Григорович».

Очікується, що перший з них буде переданий замовнику до кінця 2022 року. Другий планується поставити на пів року пізніше, у 2023 році.

У липні 2020 року окупаційні сили Росії в окупованому Криму заклали два універсальних десантних кораблі й в самій Росії заклали два фрегати та два атомні підводні човни.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМФ Росії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Росія Світ Суднобудування Сусіди Флот Фрегати