fbpx
Гана купує бронетранспортери Guarani

Гана купує бронетранспортери Guarani

Elbit Systems Iveco Defence Vehicles Африка Бронетехніка БТР Гана Закупівлі Світ

Африканська країна Гана купує бронетранспортери Iveco Guarani 6×6.

Про це інформує Мілітарний.

Сайт defenceWeb повідомляє, що компанія Isarel Elbit Systems підписала контракт з Ганою на поставку в країну 11 бронетранспортерів Iveco Guarani 6×6.

Бронетехніка буде вироблятися на потужностях Iveco Defense Vehicles у місті Сете-Лагоас, Бразилія, та оснащуватиметься дистанційно керованими бойовими модулями REMAX, які озброєні кулеметами калібру 7,62 та 12,7 мм.

Бронетранспортер VBTP-MR Guarani був розроблений компанією Iveco та Бразильською армією в рамках програми модернізації Urutu-III, спрямованої на заміну бразильських бронемашин EE-11 Urutu. У 2009 році був підписаний контракт на розробку.

Сімейство плаваючих бойових машин з вагою 14,5 тонн оснащується 9-літровим двопаливним двигуном Iveco-FPT потужністю 383 к.с. у поєднанні з автоматичною коробкою передач, що забезпечує максимальну швидкість 100 км/год.

Guarani може перевозити 11 осіб, також його можна транспортувати на літаках C-130 Hercules та C-390.

Бронетранспортер озброюється керованими та дистанційними бойовими модулями, які використовують озброєння від 5,56 до 30 мм.

Броня Guarani забезпечує захист від вогню стрілецької зброї та осколків артилерійських снарядів, а V-подібний корпус забезпечує захист від вибухових пристроїв. Бронемашина може бути оснащена додатковою навісною композитною бронею для поліпшеного захисту.

Окрім Бразилії, Guarani замовляли також Філіппіни та Ліван. Філіппінська угода була здійснена за посередництвом компанії Elbit, яка постачала башти та підсистеми, власного виробництва.

Новини про придбання бронемашин Гани з’явилися наприкінці минулого року, коли парламент Гани затвердив державну позику у розмірі 86,1 мільйона доларів для фінансування придбання 19 броньованих автомобілів від Elbit Land Systems.

Турецька бронемашина COBRA-II на церемонії передачі армії Гани

Гана отримала турецькі бронемашини COBRA-II з колісною формулою 4х4 та фактично стала першим іноземним замовником на нові турецькі MRAP. Партію бронемашин передали на урочистій церемонії 31 березня 2021 року за участі президента країни.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Elbit Systems Iveco Defence Vehicles Африка Бронетехніка БТР Гана Закупівлі Світ