fbpx
Гаубиці FH70 вже працюють в Україні по російських окупантах

Гаубиці FH70 вже працюють в Україні по російських окупантах

Артилерія Війна з Росією Військова допомога Європа Італія Світ Україна

На озброєння Збройних Сил України надійшли причіпні саморухомі гаубиці FH70 калібру 155-мм.

Про це повідомив Генеральний Штаб ЗСУ.

Гаубиці вже передані в бойові українські артилерійські підрозділи та працюють по російських окупантах.

Військові показали роботу українських артилеристів з новими гаубицями. Швидше за все, причіпні саморухомі гармати були передані Україні з Італії.

У Генеральному штабі зазначили, що причіпні саморухомі гаубиці FH70 калібру 155-мм уже нищать ворога на передовій.

Про те що Україна отримає від Італії гаубиці FH70, раніше повідомили місцеві засоби масової інформації з посиланням на власні джерела. Гармати увійшли до нового, 3-го за рахунком, пакету військової допомоги від цієї країни.

FH70 – це саморухома гаубиця, яку з 1969 року розробляли Велика Британія та ФРН, а пізніше до числа розробників приєдналася Італія. Проєкт мав замінити американську 155-мм гаубицю M114. У 1976 році гаубиця була прийнята на озброєння.

Гаубиця складається з кількох частин: самої артилерійської частини, люльки з противідкотним пристроєм та механізмом, який заряджає снаряди.

У FH70 є власний двигун Volkswagen об’ємом 1700 куб. см, який живить гідравліку гармати при переведенні її в бойовий стан або згортанні. Крім того, цей двигун дозволяє FH70 переміщуватися самостійно, без тягача на дальність до 20 км на низькій швидкості.

Напівавтоматична система завантаження працює за будь-якого кута підйому ствола гармати і складається з завантажувального лотка, який постачає снаряд у казенник.

За словами українських військових, завдяки напівавтоматичному завантажувачу снарядів, навчений екіпаж може робити до 6 пострілів за хвилину, практично через кожні 10 секунд.

FH70 важить 8-9 тонн та має максимальну дальність ураження – 24-30 км в залежності від типу артилерійських снарядів. В обслуговуванні гаубиці бере участь обслуга з восьми осіб. Гаубиця знаходиться на озброєнні армій: Німеччини, Італії, Великої Британії, Японії, Естонії, Норвегії, Нідерландів і ряду інших країн.

___________________________

Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

Ставай патроном на Patreon

Будь спонсором на Youtube

___________________________

Приймаємо донати:

PayPal - [email protected]

Приватбанк 4149 6293 1808 2567

monobank 4441 1144 4179 6255

________________________

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube

Артилерія Війна з Росією Військова допомога Європа Італія Світ Україна