fbpx
Генеральний штаб зменшує кількість документообігу

Генеральний штаб зменшує кількість документообігу

Генеральний штаб ЗСУ Реформа Україна

Генеральний штаб ЗСУ планує зменшити кількість документообігу та впровадженням електронного військового квитка.

Про це пише пресслужба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Триває робота й над унормуванням нормативних документів для уніфікації особистих документів військовослужбовців. Паралельно проводяться дослідження щодо введення в дію автоматизованої електронної системи, яка передбачає використання електронного військового квитка (ЕВК).

Першими кроками у зменшенні документопотоку в ЗС України стануть:

  • заборона на створення (відпрацювання) книг, журналів, на рівні від відділення до батальйону, які не передбачені нормативними документами;
  • записи, які раніше вносилися до журналів інструктажів із заходів безпеки та про їхнє проведення будуть вноситися до журналу обліку бойової (індивідуальної) підготовки без складання окремих (додаткових) списків особового складу;
  • щоденна (щотижнева, щомісячна) підготовка статистичних даних, не передбачених табелем термінових донесень; буде виключена із практики;
  • у разі надходження до підрозділу вказівок від вищого командування (телеграм, доручень, розпоряджень), які надходять з різних органів військового управління, але мають подібний (дублюючий) зміст, відповідь надаватиметься одним документом із зазначенням декількох одержувачів у розрахунку розсилки;
  • під час видання нормативних документів (наказів, розпоряджень) органами військового управління зазначатиметься вичерпний перелік документів, які повинні відпрацьовуватися військовими частинами (підрозділами) також буде виключено використання формулювань: «інші документи за необхідності», що призводить до надлишкового документоутворення.
Військові ЗСУ. Фото: 406 ОАБр

Впровадження єдиного електронного військового квитка полягає у заміні паперових особистих документів військовослужбовця на електронний носій у вигляді пластикової картки, розміром з банківську карту для виплат на якій міститься чіп (декілька чіпів), де зберігатимуться дані персоніфікації та кваліфікований електронний підпис.

Функціонал ЕВК може змінюватися як у бік збільшення (додавання), так і в бік зменшення (відкидання) непотрібних функцій.

Використання електронної картки спростить виконання повсякденних завдань військовослужбовцем (відмітки про відрядження, отримання зброї, матеріальних засобів тощо). ЕВК надалі може замінити посвідчення офіцера, військовий квиток, медичну книжку, реєстр речового майна, зброї тощо.

Також ЕВК можна буде використовувати як перепустку в систему контролю і управління та виступатиме захищеним носієм особистого ключа, ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем тощо.

Питанням створення та впровадження до війська електронного посвідчення військовослужбовця опікуються відповідні структурні підрозділи Міністерства оборони та Збройних Сил України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Генеральний штаб ЗСУ Реформа Україна