fbpx
Генштаб не бачить ескалації в зоні проведення ООС

Генштаб не бачить ескалації в зоні проведення ООС

Генеральний штаб Донбас Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак

Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак заявив, що в зоні проведення ООС немає ескалації чи наступальних дій, поодинокі обстріли не є системними.

Про це він зазначив під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє Укрінформ.

“Він поінформував щодо ситуації навколо режиму сталого та всеосяжного припинення вогню, зазначивши, що в зоні проведення ООС не зафіксовано ескалації чи наступальних дій. Поодинокі обстріли не є системними та виявляють неконтрольовані емоції чи провокації на найнижчому рівні, зазначив Головнокомандувач ЗСУ”, – цитує Хомчака пресслужба ОП.

Головнокомандувач ЗСУ також проінформував, що ситуація із запобіганням поширенню COVID-19 у зоні проведення Операції об’єднаних сил стабільна та контрольована.

З 27 липня на Донбасі встановлюється режим повного та всеосяжного припинення вогню. Проте окупанти порушили режим тиші, здійснивши 28 липня постріл з підствольного гранатомета в районі населеного пункту Шуми, а 29 липня один постріл з підствольного гранатомета поблизу Новолуганського.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Генеральний штаб Донбас Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак