fbpx
Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

Генеральний штаб Російська агресія Україна

Генеральний штаб ЗСУ відреагував на заяву Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, що українські військові готові до реінтеграції з російськими військовими і бойовиками терористичних “ЛДНР”, але є проблема з ветеранами.

Відповідна заява була оприлюднена на сторінці Генштабу на сторінці у Facebook

ОНОВЛЕННЯ на 20:15 17 грудня 2019 року: інформація наведена у останньому абзаці матеріалу щодо перебування полковника Ноздрачова у період 2014-2015 років на тимчасово окупованій території у складі СЦКК була подана не коректно та виправлена.

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України.

Заява Генерального штабу ЗСУ:

Оціночні суб’єктивні судження, у тому числі політичного характеру, що висловлені сьогодні, 12 грудня, полковником Олексієм Ноздрачовим під час круглого столу у Національному інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ” — не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, що виходять за межі його службових обов’язків та компетенції очолюваного ним підрозділу.

За даним фактом начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України призначено службове розслідування, про результати якого буде поінформовано додатково.

Нагадаємо, що відповідаючи на запитання журналіста чи існує майданчик для вирішення питань комунікації з окупованими територіями і ветеранами, полковник заявив про готовність української армії до реінтеграції з російською армією.

“Питання реінтеграції, це в першу чергу питання безпеки. Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення і імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко. Тому що всеж-таки крім національної ідеї існують військові традиції. І порозумітись військовим росіянам і військовим українцям, навіть якщо вони були ворогами, краще. Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються державою (не будемо вдаватися в деталі). Беремо загальну картинку, праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає (крім спеціальних служб) державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів (а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави), до державної політики та реінтеграції до ініціатив”, – заявив він.

Полковник додав, що “ми зможемо вдало реінтегрувати Донецьку та Луганську області, якщо сильне українське суспільство займеться реінтеграцією іншої частини суспільства”.

Як стало відомо редакції “Мілітарного порталу” з власних джерел, у період другої половини 2014-го початку 2015-го року, полковник Ноздрачов перебував на тимчасово окупованій території з метою виконання спеціальних завдань пов’язаних з поверненням тіл загиблих військовослужбовців Збройних сил. Документальних підтверджень чи спростувань цього факту у редакції немає.

Втім, сам полковник Ноздрачов спростовує інформацію про будь-яке перебування на окупованих територіях з 2014-го року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Генеральний штаб Російська агресія Україна