fbpx
Греція завершила зведення огорожі на кордоні з Туреччиною

Греція завершила зведення огорожі на кордоні з Туреччиною

Азія Греція Європа Кордон Світ Туреччина

Греція завершила зведення огорожі на кордоні з Туреччиною довжиною 40 км.

Про це повідомляє «Європейська правда».

В нову огорожу включена система спостереження, яка діє для запобігання спробам біженців потрапити до Європи.

Раніше в ході візиту прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса в Еврос, було озвучено, що завершити будівництво планують до квітня 2021 року.

Основна мета зведення споруд – унеможливлення потрапляння до Греції біженців із території Туреччини, що прибули до країни з зони бойових дій у Сирії, особливо актуальним це стало після захоплення талібами Афганістану.

Події в Афганістані розпалили побоювання в Європейському Союзі щодо повторення кризи біженців 2015 року, коли майже мільйон людей, які рятувалися від війни та бідності на Близькому Сході та за його межами, переправилися до Греції з Туреччини, а потім вирушили на північ до заможніших держав.

Біженці з Сирії намагаються прорватися через турецько-грецький кордон

Греція перебувала на передовій цієї кризи і заявила, що її прикордонні війська у стані підвищеної готовності, щоб переконатися, що вона знову не стане воротами Європи.

Криза в Афганістані створила “можливості для потоків мігрантів”, сказав грецький міністр захисту громадян Міхаліс Хрисохоідіс, відвідавши у п’ятницю регіон Еврос разом з міністром оборони та главою збройних сил.

Ми не можемо пасивно чекати можливого напливу. Наші кордони залишатимуться безпечними і недоторканними, – сказав Хрисохоідіс.

Він заявив, що останніми днями було завершено розширення існуючого 12,5-кілометрового паркану, а також високотехнологічної автоматизованої електронної системи моніторингу.

Укріплення кордону між Грецією та Туреччиною

Приїзд мігрантів до Греції, як сухопутним, так і морським шляхом, загалом сповільнився з 2016 року, коли ЄС уклав угоду з Туреччиною щодо припинення потоків в обмін на фінансову підтримку.

Прем’єр-міністр Киріакос Міцотакіс і президент Туреччини Таїп Ердоган обговорили Афганістан в п’ятницю.

Греція та Туреччина, союзники по НАТО та історичні суперники, давно розходяться у питаннях мігрантів та територіальних претензій у східному Середземномор’ї.


Матеріал по темі: Греція риє рови на кордоні з Туреччиною


Греція посилила свою міграційну політику в останні місяці, відгородивши свої табори мігрантів та оголосивши загальноєвропейські тендери на будівництво двох об’єктів закритого типу на островах Самос і Лесбос, неподалік від Туреччини.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Греція Європа Кордон Світ Туреччина