fbpx
Грузія отримає власне виробництво БПЛА та автоматів М4

Грузія отримає власне виробництво БПЛА та автоматів М4

БпА (Безпілотні апарати) Грузія Кавказ ОПК Піхотне озброєння Світ

Грузія оголосила про свої плани розпочати виробництво безпілотних літальних апаратів і штурмових гвинтівок M4 у 2022 році.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Army Recognition.

У Грузії почнеться виробництво безпілотних літальних апаратів і автоматів типу М4. Про це міністр оборони Грузії Джуаншер Бурчуладзе заявив під час виступу в парламенті.

З метою посилення боєздатності Грузії планується закупівля безпілотних літальних апаратів, а також створення виробничих потужностей для їх виробництва. Для виконання плану «Підтримка Сил оборони-2030» ведуться переговори з деякими країнами НАТО і уточнюються деталі та підходи у військово-технічній співпраці.

Міністр також повідомив, що тривають перемовини з південноафриканськими і польськими та ізраїльськими компаніями про створення спільного підприємства з виробництва малих і великих безпілотних літальних апаратів та автоматичної стрілецької зброї на базі військового науково-технічного центру «Дельта», який належить міністерству оборони.

У цьому році планується підписати контракт, а вже у 2022 році запустити виробництво, – зазначив Бурчуладзе. За словами міністра, перші вироблені в Грузії безпілотники мають з’явитися в 2022 році.

Крім того, міністр наголосив, що “до кінця року на території «Дельта» почне працювати нове грузино-ізраїльське підприємство, яке налагодить виробництво автоматів М4”.

Автоматичний карабін М4 був сконструйований на базі штурмової гвинтівки М16 і призначений для озброєння екіпажів бойових машин і розрахунків озброєння і військової техніки. Він виявився настільки вдалим, що Командування спеціальних операцій США прийняло його в якості єдиної зброї для всіх своїх підрозділів. Потім на М4 перейшла і вся американська армія, так як зручність укороченого карабіна в сучасних умовах більш ніж компенсує незначне зниження його характеристик в порівнянні з гвинтівкою.

Основними відмінностями М4 від М16А2 є ствол меншої довжини і висувний телескопічний приклад.

У лютому, цього року, за підтримки США Сили оборони Грузії отримали нові великокаліберні кулемети M2А1 та 40 мм автоматичні станкові гранатомети MK 19. Також була продемонстрована отримана Грузією чергова партія американських ручних кулеметів M249 під патрон 5,56х45 мм НАТО.

Отримане Збройними силами Грузії американське озброєння. Лютий 2021. Фото: МО Грузії

На заході були присутні міністр оборони Іраклій Гарібашвілі та командувач Силами оборони генерал-майор Георгій Матіашвілі.

Американські кулемети M249 Збройних сил Грузії. Лютий 2021

Перша партія отриманих грузинською армією з США кулеметів М249 була продемонстрована у вересні 2020 року. Всього, згідно із заявою посольства США, грузинська сторона повинна отримати 600 кулеметів М249.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


БпА (Безпілотні апарати) Грузія Кавказ ОПК Піхотне озброєння Світ