fbpx
Гусєв підписав наказ про початок розділу «Укроборонпром»

Гусєв підписав наказ про початок розділу «Укроборонпром»

Гусєв ОПК Реформа Україна Укроборонпром

Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв підписав наказ про початок корпоратизації концерну.

Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

Очільник Укроборонпрому зазначив, що наказ розпочинає підготовку, яка триватиме кілька місяців, протягом яких Верховна Рада має ухвалити необхідний для здійснення трансформації Концерну законопроект №3822.

Реформа ДК «Укроборонпром» передбачає, що 65 найперспективніших підприємств концерну об’єднають у новий державний оборонний холдинг.

Сьогодні я хочу підписати історичний для нашого Концерну наказ про початок його корпоратизації – перетворення на холдинги. Ці ефективні системи відкриють можливість для залучення фінансів, нових технологій та впровадження прозорої ефективної системи корпоративного управління, якого дуже чекають прості робітники на заводах, топ-менеджент і, звичайно, оборонно-промисловий комплекс в цілому, – заявив Юрій Гусєв.

На базі існуючих державних підприємств будуть створені галузеві бізнес-одиниці у формі акціонерних товариств, які будуть об’єднані за напрямами: авіаремонтний, бронетехніки, радарних систем, морських систем, високоточного озброєння, боєприпасів і спецхімії.

ДК «Укроборонпром»

Створення холдингової компанії та галузевих бізнес одиниць має бути завершене у 2021 році.

Також буде запроваджено нову модель корпоративного управління відповідно до принципів і рекомендацій Організації економічного співробітництва та розвитку (прозорість, підзвітність, незалежне врядування, контроль).

Діяльність керівного холдингу та галузеві бізнес-одиниці контролюватимуть Наглядові Ради.


Матеріал по темі: Володимир Горбулін очолив Наглядову раду Укроборонпрому


Упродовж року має бути проведена інвентаризація усього майна та інтелектуальної власності. До 30 квітня 2021 року – очікується ухвалення Верховною Радою України законопроєкту №3822, який стане офіційним початком трансформації Укроборонпрому.

До кінця червня 2021 року – ліквідація ДК «Укроборонпром» та створення нового оборонного холдингу у формі акціонерного товариства.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Гусєв ОПК Реформа Україна Укроборонпром