fbpx
Гвардійці отримали ключі від кімнат у відомчому гуртожитку

Гвардійці отримали ключі від кімнат у відомчому гуртожитку

Будівництво НГУ Україна

Військовослужбовці Національної гвардії  заселилися до кімнат у відомчому гуртожитку на території Навчального центру НГУ.

Про це повідомляє пресслужба Національної Гвардії України.

Окрема двоповерхова будівля, розрахована на 61 військовослужбовця. Тут створені всі умови для комфортного проживання, є одно-, двох – та чотирьохмісні кімнати.

На кожному поверсі розміщені кухні-їдальні, місця для прання білизни, душова та туалетна кімнати. Також атмосферу затишку створюють меблі, картини міста Золочева та квіти.

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав із новосіллям: «У лавах Національної гвардії України цілеспрямовано та системно працюють над розв’язанням проблемних питань забезпечення особового складу житлом. Бажаю вам комфортного проживання, міцного здоров’я, нових звершень та здобутків»

Заступник начальника управління – начальник відділу квартирно – експлуатаційного забезпечення управління розквартирування і капітального будівництва логістики Головного управління НГУ полковник Денис Гуназа, який був присутнім на відкритті, привітав новосельців з отриманням житла, побажав, щоб у нових оселях панував домашній затишок, добробут і злагода!

«Я радий, що маю можливість проживати в таких чудових умовах, які були створені для військовослужбовців Навчального центру», – поділився командир 2 взводу 15 навчальної роти 5 навчального батальйону лейтенант Віталій Войчук.

Також слід зазначити що Державна спеціальна служба транспорту України завершує реконструкцію казарми в багатоквартирний будинок в Одесі для військовослужбовців. Про що Мілітарний повідомляв раніше.

Зі слів заступника Голови Адміністрації Держспецтрансслужби полковника Олександра Ціховського внаслідок безгосподарництва та недбальства будівельними фірмами, майже всі попередні обсяги зробленого слід було демонтувати.

Стан будівництва 80-квартирного житлового будинку для військовослужбовців в Одесі

Частина була пошкоджена під впливом атмосферних опадів та людського фактору, а точніше вандалізму, напевно самих будівельників: електропроводка вирвана, натяжні стелі порізані, вхідні двері вибиті та зламані, труби та прилади опалення пошкоджені тощо.

Не зважаючи на технічні складнощі та значні трудовитрати, пов’язані з демонтажем, усуненням недоробок та прорахунків, зроблених попередниками, держспецтрансівці забезпечили високій темп, технологічну послідовність та зразкову організацію виконання робіт. Наразі проводиться благоустрій території, монтаж та пусконалагоджувальні роботи ліфтового обладнання, та оздоблювальні роботи в квартирах «під ключ». Отже свято новоселів обов’язково відбудеться,- розказав заступник Голови ДССТ полковник Олександр Ціховський.

80-квартирний житловий будинок в Одесі на вулиці Фонтанська дорога 14, в травні поточного року має бути завершено.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Будівництво НГУ Україна