fbpx
Hanwha пропонує Британії свою САУ K9

Hanwha пропонує Британії свою САУ K9

Hanwha Defense K9 Thunder Артилерія Велика Британія Європа Південна Корея (Республіка Корея) САУ Світ

Компанія Hanwha Defense пропонує Великій Британії свою САУ K-9.

Про це інформує Мілітарний.

Південнокорейська компанія Hanwha Defense об’єднується з британськими постачальниками, щоб взяти участь у програмі Mobile Fires Platform, яка є британською спробою придбати нові самохідні гаубиці на зміну AS90, пише UK Defence Journal.

Hanwha Defense готова передати технології та локалізувати виробництво САУ K-9 Thunder у Великій Британії.

“K9 пройшла оперативну перевірку і буде висунута Hanwha Defense для британської програми Mobile Fireers Platform для оснащення британської армії провідними у світі артилерійськими потужностями”, повідомили у компанії.

K-9 Thunder – сучасна 155-мм самохідна артилерійська установка, що виготовляється у Південній Кореї та перебуває на озброєнні в низці країн, які були придбані чи виготовлялись за ліцензією.

Дальність стрільби K-9 складає близько 40 км, максимальна швидкість бойової машини – 67 км/годину. Екіпаж бойової машини – 5 осіб, час розгортання – 30 секунд.

У минулому 2020 році, ми повідомляли, що Австралія купує 30 південно-корейських 155-мм самохідних артилерійських установок K9 Thunder. Окрім самих САУ буде придбано ще транспортно-заряджаючі машини K10 (ARV) до них.

За результатами тендеру та випробувань згідно програми Land 8116 Artillery Replacement південно-корейська САУ була обрана найбільш вдалим та вигідним варіантом.

Самохідні гаубиці К9 Thunder Естонії. Жовтень 2020. Фото: МО Естонії

Це вже друга спроба переозброєння артилерійських підрозділів австралійської армії, перша мала назву Land 17 та оголошена у 2010 році. Тоді головним претендентом також називалась південно-корейська 155-мм САУ K9 Thunder, але у 2012 році закупівля була відмінена.


Матеріал по темі: Артилерія її королівської мосці


Австралія стане сьомою країною озброєною 155-мм самохідними артилерійськими установками K9 Thunder від Hanwha Defense Co., слідом за Туреччиною, Польщею, Індією, Фінляндією, Норвегією та Естонією.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Hanwha Defense K9 Thunder Артилерія Велика Британія Європа Південна Корея (Республіка Корея) САУ Світ