fbpx
ХБТЗ передав ЗСУ 13 одиниць модернізованої техніки

ХБТЗ передав ЗСУ 13 одиниць модернізованої техніки

Бронетехніка Модернізація Т-64 Т-80 Танк Укроборонпром Харківській бронетанковий завод

Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод” (ХБТЗ) передало ЗСУ 13 одиниць модернізованої техніки.

Про це повідомляє пресслужба ДК “Укроборонпром”.

Військовим передали 10 танків Т-80БВ та 3 танки Т-64БВ модернізації зразка 2017 року.

Всього ж на теперішній час “Харківський бронетанковий завод” виготовив 250 модернізованих бойових машин: 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року та 88 танків Т-80БВ.

“Ще одне підприємство бронетанкового дивізіону Укроборонпрому своєчасно, якісно та в межах відведеного бюджету виконало свої зобов’язання перед Міноборони: за двома державними контрактами ХБТЗ модернізували майже 100 одиниць військової техніки.”, – розповів Ігор Фоменко, заступник генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки.

Відремонтовані та модернізовані танки Т-64БВ та Т-80БВ

Під час модернізації танк Т-64БВ зразка 2017 року отримав розширені бойові можливості за рахунок тепловізійного прицілу, нового вдосконаленого динамічного захисту, нової цифрової радіостанції, сучасних нічних приладів спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, системи інформаційного сповіщення аварійної ситуації, телевізійної системи спостереження за навколишнім середовищем, а також засобів супутникової навігації.

Модернізований ДП “ХБТЗ” танк Т-80БВ, отримав аналогічні покращення.

Нове оснащення танків значно посилює бойові характеристики український бойових машини.

Нова система навігації дозволяє у режимі “онлайн” обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Модернізовані танки Т-80БВ

Новий динамічний захист значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу “ударне ядро”. При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.

Відремонтовані та модернізовані танки Т-64БВ та Т-80БВ вантажаться на платформи

Прицільний комплекс навідника з інтегрованим тепловізором забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов без застосування інфрачервоних прожекторів.

Система інформаційного сповіщення аварійної ситуації сигналізує про аварійну ситуацію у системах танку ще до виходу їх з ладу, і тим самим дозволяє своєчасно вжити відповідних заходів.

Телевізійна система спостереження за навколишнім середовищем дозволяє екіпажу спостерігати за навколишнім середовищем на інтегрованому моніторі та ефективно виконувати маневри.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка Модернізація Т-64 Т-80 Танк Укроборонпром Харківській бронетанковий завод