fbpx
Хомчак: ЗСУ готові до адекватної відповіді у разі ескалації

Хомчак: ЗСУ готові до адекватної відповіді у разі ескалації

Головнокомандувач ЗСУ Кордон Російська агресія Руслан Хомчак Україна

Головнокомандувач Збройними Силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ готові до адекватної відповіді у разі ескалації ситуації.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на оприлюднену Генеральним штабом ЗСУ заяву.

Це стосується відсічі гібридної російської агресії в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України.

Генерал-полковник таким чином дав відповідь на російські месенджі, що транслюються їх засобами пропаганди для виправдання накопичення угрупування вздовж кордону з нашою державою та в окупованому Криму.

Використовуючи залякування та шантаж застосування військової сили, рф штучно загострює ситуацію для досягнення власних геостратегічних цілей, – закликав Головнокомандувач ЗСУ.

Російський польовий військовий табір під Воронежем

Відповів Руслан Хомчак і на заяви які транслюються Росією про «підготовку України до наступу на Донбас»:

Повідомлення, поширені державою-агресором російською федерацією про нібито “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності та носять характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації. Ця кампанія має на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій, змінити інформаційний порядок денний для просування геостратегічних інтересів Кремля, – сказав Руслан Хомчак.

В разі якщо Росія дійсно розпочне ескалацію, генерал-полковник сказав, що у першу чергу потрібно покладатися на українську армію, яка вже восьмий рік боронить народ нашої держави від агресії:

Вкотре наголошую, що Збройні Сили України готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і у випадку ускладнення воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки навколо України.

Головне управління Міністерства оборони України, вже оприлюднило інформацію, що Російська Федерація завершує підготовку комплексу заходів, який має на меті спонукання нашої держави на військову відповідь на ворожі дії окупантів на лінії зіткнення сторін на сході України.

Крім того, не виключається спроба просування російських окупаційних військ углиб території України під приводом «необхідністю захисту в самопроголошених республіках російських громадян».

Артилерія 74 дивізії на шляху до кордону з Україною. Колаж - CIT

Також відомо, шо російські дипломатичні представництва за кордоном та засоби масової інформації отримали завдання бути готовими до висвітлення та роз’яснення світовій спільноті інформації щодо нібито агресивних дій ЗС України та “миротворчих” заходів РФ у відповідь.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Головнокомандувач ЗСУ Кордон Російська агресія Руслан Хомчак Україна