fbpx
Hyundai Rotem пропонує Норвегії танк K2-NO Black Panther

Hyundai Rotem пропонує Норвегії танк K2-NO Black Panther

Hyundai Heavy Industries Бронетехніка Європа Закупівлі Норвегія Південна Корея (Республіка Корея) Світ Танк K-2

Південнокорейська оборонна компанія Hyundai Rotem пропонує збройним силам Норвегії танк Black Panther в модифікації K2-NO.

Про це інформує Мілітарний.

Вперше оновлений танк K2-NO Black Panther демонструється широкому загалу на оборонній виставці Seoul ADEX 2021, яка розпочалася у вівторок 19 жовтня в Сеулі.

Норвезька армія планує замінити свої застарілі основні бойові танки Leopard 2A4NO через чотири роки. Залишилося трохи більше місяця до терміну подання заявок на участь у танковому конкурсі. Пропозиції будуть надані протягом листопада.

Південнокорейський K2-NO Black Panther та німецький Leopard 2A7 конкурують за контракт і з наступного року проведуть місцеві випробування, пише журнал Teknisk Ukeblad.

У разі перемоги, компанія Hyundai Rotem запевняє, що перша партія основних танків буде виготовлена ​​в Південній Кореї з дотриманням початкового терміну поставки 2025 року.

Більшу частину контракту виконають норвезькі підприємства, де організують збірку з використанням розроблених в країні компонентів, наприклад, дистанційно керованих бойових модулів, якими пропонується озброїти нові танки. Друга, і наступні партії бронетехніки буде вироблятися в Норвегії.

Нинішні норвезькі танки Leopard 2A4NO були випущені в 1983–1985 роках і куплені вживаними у Нідерландах на початку 2001 року. Вони замінили Leopard 1, який Норвегія придбала у 1968 році. Зараз вони наближаються до кінця свого технічного та експлуатаційного терміну

K2-NO Black Panther

Танк має масу 61,5 тонни та дизельний двигун потужністю 1500 кінських сил, який дає можливість розвивати максимальну швидкість по шосе/бездоріжжю 65/50 км/год.

Оснащений 120 мм гарматою зі спареним 7,62 мм кулеметом. Боєкомплект танка 40 снарядів з автоматом заряджання (у механізованій баштовій кормовій боєукладці 16 пострілів). Екіпаж 3 особи. Також бойова машина озброєна дистанційно керованим бойовим модулем з 12,7 мм кулеметом.

K2-NO має поліпшені показники для застосування в умовах низьких температур, включаючи установку додаткового обігрівача.

Підвищено захищеність за рахунок нового поліпшеного пакета балістичного і динамічного захисту та установки ізраїльського КАЗ (Комплекс активного захисту) Trophy.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Hyundai Heavy Industries Бронетехніка Європа Закупівлі Норвегія Південна Корея (Республіка Корея) Світ Танк K-2