fbpx
Ігор Мазур звільнений на поруки консула

Ігор Мазур звільнений на поруки консула

Ветерани Затримання Польща Сусіди

Вчора, 10 листопада, ветерана АТО Ігоря Мазура звільнений на поруки генерального консула України в Любліні.

Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмили Денісової у Facebook

На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту Мазур проживатиме у генеральному консульстві України.

“Усі, хто займається питаннями звільнення та повернення додому нашого громадянина, докладають максимум зусиль, аби він не став заручником політичної помсти РФ. Боротьба за долю нашого співвітчизника триває”, – написала Денісова.

Ігор Мазур на прес-конференції

Після звільнення Ігор “Тополя” Мазур подякував українській владі та опозиції за те, що вони спільно діяли заради його звільнення.

“Над моїм звільнення працювала і українська влада, і опозиція. Не проросійська опозиція, зрозуміло, а та, яка “Рух опору капітуляції”, хлопці з того напрямку. Так само я вдячний уповноваженому ВР з прав людини Людмилі Денісовій”, – сказав Мазур.

Нагадаємо, що 9 листопада, на прикордонному пункті Дорогуск у Польщі, за запитом Росії затримали Ігоря Мазура, ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура «Тополя».

Звільнений на поруки консула Ігор Мазур був керівником “Правого сектора” Київщини і начальником штабу 24-ї сотні Самооборони Майдану під час Революції гідності.

З травня 2014 перебував у зоні АТО. У квітні 2015-го він став офіцером Збройних сил України – командиром роти, заступником начальника штабу розвідувального батальйону в Секторі “М”. У листопаді 2016 року, після демобілізації, Мазура призначили заступником голови партії УНА-УНСО і заступником головного командира Української націоналістичної самооборони.

Ветерани Затримання Польща Сусіди