fbpx
Індія отримала 11-й P-8I Neptune

Індія отримала 11-й P-8I Neptune

Boeing P-8 Poseidon Авіація Азія ВМС Індії Закупівлі Індія Морська авіація Світ

ВМС Індії отримали 11-й морський патрульний літак P-8I Neptune.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія Boeing передала ВМС Індії 11-й морський патрульний літак P-8I Neptune. Нові патрульні літаки є невід’ємною частиною морської авіації Індії.

Це третій літак, який поставлений за додатковою угодою вартістю 1,1 млрд доларів, на чотири додаткові літаки, яку Міністерство оборони Індії уклало в 2016 році. 10-й P-8I Neptune прибув до Індії в липні цього року.

ВМС Індії стали першим закордонним замовником P-8, і сьогодні експлуатують найбільший флот цих патрульних літаків за межами США.

З моменту введення в експлуатацію першого літака в 2013 році, їх сукупний наліт перевищив 30000 годин.

Базовий контракт вартістю близько 2,1 млрд доларів, що передбачає поставку восьмиP-8I Neptune та допоміжного обладнання, уряд Індії підписав у січні 2009 року.

Вісім патрульних протичовнових літаків P-8I Індії. Фото з відкритих джерел

Boeing завершує будівництво Центру підтримки навчання і обробки даних в Індії та допоміжного центру у Військово-морському інституті авіаційних технологій в рамках підписаного у 2019 році контракту на навчання та підтримку.

Підготовка в цих центрах дозволить екіпажам ВМС підвищувати навички виконання польотів в більш короткі терміни, скоротити час навчання на борту літака, що призведе до підвищення готовності парку P-8I до виконання завдань за призначенням.

30 квітня 2021, Агентство міністерства оборони США з військової співпраці направило Конгресу США повідомлення про запланований майбутній продаж Індії, ще шести базових патрульних літаків Boeing P-8I Neptune (Poseidon) загальною передбачуваною вартістю 2,42 млрд дол. Озброєння в поставку входити не буде.

Патрульний літак Boeing P-8A Poseidon

Boeing P-8A – патрульний протичовновий літак, який призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Літак був створений на базі цивільного пасажирського літака Boeing 737—800. Військово-морський флот США погодив виробництво літака у серпні 2010 року.

Літак може нести до 9 тонн озброєння, для яких передбачено 6 зовнішніх точок підвіски та 5 внутрішніх. На які можуть встановлюватись протикорабельні та крилаті ракети, торпеди, морські міни та авіабомби.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing P-8 Poseidon Авіація Азія ВМС Індії Закупівлі Індія Морська авіація Світ