fbpx
Індія прийняла на озброєння винищувачі Rafale

Індія прийняла на озброєння винищувачі Rafale

Dassault Aviation Rafale Авіація Азія Винищувач ВПС Індії Закупівлі Індія Світ Франція

Командування ВПС Індії прийняло на озброєння новітні багатоцільові винищувачі «Rafale».

Про це повідомляє видання “India Today”.

Здійснивши переліт з підприємства компанії Dassault Aviation в Бордо-Мериньяк, перші п’ять з 36 замовлених для індійських ВПС винищувачів «Rafale» 29 липня приземлилися на авіабазі «Ambala», де розміщується 17-а винищувальна ескадрилья ВПС Індії.

В Індію прибули три одномісних і два двомісних літаків.

Міністерство оборони Індії підписало з компанією Dassault Aviation контракт на поставку 36 винищувачів «Rafale» 23 вересня 2016 року. Загальна заявлена ​​вартість програми становить 8,5 млрд доларів.

Винищувачі Rafale ВПС Індії. Вересень 2020. Фото: ЗМІ Індії

З 36 літаків, виконаних в конфігурації, відповідно до вимог ВПС Індії, 28 машин будуть поставлені в одномісній версії та 8 одиниць двомісної.

Підписаний Індією і Францією контракт передбачав, що поставка «Rafale» почнеться в травні 2020 року, а основний пакет озброєнь надійде в жовтні.

Проте, на тлі загострення відносин з Китаєм після отримання запиту Індії Франція раніше терміну приступила до постачання керованих ракет, включаючи КР «Meteor», що дозволяють знищувати повітряні цілі на відстані понад 120 км, і крилаті ракети «SCALP», що забезпечує знищення наземних цілей на видаленні до 600 км.

Це повинно дозволити ескадрильї «Rafale» досягти готовності до бойового застосування в більш короткі терміни, ніж передбачалося.

Ще 13 винищувачів, необхідних для укомплектування ескадрильї, будуть поставлені партіями протягом наступних декількох місяців.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Dassault Aviation Rafale Авіація Азія Винищувач ВПС Індії Закупівлі Індія Світ Франція