fbpx
Індія тестує F-15 та F-21 для своїх Повітряних сил

Індія тестує F-15 та F-21 для своїх Повітряних сил

F-15 F-16 Авіація Азія Винищувач Закупівлі Індія ПС Індії Світ

Індія тестує багатоцільові винищувачі F-15 та F-21 для своїх Повітряних сил в рамках конкурсу MMRCA 2.0 на отримання нових літаків.

Про це пише EurasianTimes.

Окрім них Нью-Делі розглядає низку бойових літаків, включаючи Eurofighter Typhoons та шведські винищувачі Gripen.

Раніше аерокосмічний гігант Boeing розказав, що уряд США надав йому ліцензію на продаж своїх новітніх важких винищувачів F-15EX в Індію.

F-15EX – це найсучасніша версія всепогодних тактичних винищувачів F-15 Eagle Mc-Donnell Douglas (нині Boeing). Призначений для завоювання переваги в повітрі. Прийнятий на озброєння в 1976 році.

Перший політ винищувача F-15EX

Авіакомпанія Lockheed Martin, штаб-квартира якої знаходиться в штаті Меріленд, також запропонувала свої винищувачі F-21 Індії для посилення їх Повітряних сил.

Відмінністю пропозиції цієї американської компанії є те, що вона запропонувала співпрацю з індійською корпорацією Tata Group для локалізації винищувачів безпосередньо у країні.

Таким чином F-21 зможе виготовлятися за програмою «Зроблено в Індії» і створити нові робочі місця в Індії в галузі машинобудування, програмних продуктів, супроводження та подальшої технічної підтримки.

Головний редактор The Aviation Week Стів Трімбл у себе в Twitter повідомив, що F-21 є ребрендингом багатоцільового винищувача F-16V Block 70. Причиною цьому називають наявність на озброєнні Пакистану більш ранньої версії винищувачів, проте ідентичне позначення моделі може негативно вплинути на просування в Індії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


F-15 F-16 Авіація Азія Винищувач Закупівлі Індія ПС Індії Світ