fbpx
Індія випробувала гіперзвукову крилату ракету

Індія випробувала гіперзвукову крилату ракету

Азія Випробування Гіперзвукові ракети Індія Крилаті ракети Ракетобудування Світ

Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії провело випробування демонстратора крилатої ракети HSTDV з гіперзвуковим прямоточним повітряно-реактивним двигуном.

Про це повідомляє видання Hindustan Times.

Згідно з повідомленням Міноборони Індії, випробування були визнані повністю успішними.

Сьогодні кілька країн у світі займаються розробкою гіперзвукових ракет. Передбачається, що такі боєприпаси зможуть ефективно проривати протиповітряну оборону противника і вражати цілі на великій дальності за менший час, ніж необхідно для звичайних озброєнь.

Крім Індії такі розробки сьогодні ведуть Росія, США, Франція, Австралія, Китай і кілька інших країн.

Під час випробувань, проведених DRDO, крилата ракета була запущена з допомогою твердопаливного прискорювача. З його допомогою демонстратор піднявся на висоту 30 тисяч метрів.

Потім крилата ракета відокремилася від носія і включила прямоточний повітряно-реактивний двигун.

Повідомляється, що у польоті ракета зуміла досягти швидкості в 6 Мах. Тривалість польоту ракети на цій швидкості склала 20 секунд.

В ході польоту індійські фахівці перевірили роботу системи запалювання двигуна і роботу паливної системи. Інші подробиці про що відбулися перевірках не уточнюються.

Крилата ракета Індії HSTDV

У 2016 році індійська Організація космічних досліджень провела перші успішні випробування гіперзвукових прямоточних повітряно-реактивних двигунів.

Під час льотних випробувань силових установок дослідники перевірили запалювання на надзвуковій швидкості, стійке горіння палива, механізм забору повітря і систему вприскування палива.

Випробування індійських гіперзвукових двигунів, що працюють на водні й атмосферному повітрі, відбулися на полігоні Шрихарикота на сході країни. З нього стартувала трохи змінена двоступенева твердопаливна ракета-носій ATV. На другому ступені була змонтована установка з двома гіперзвуковими двигунами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азія Випробування Гіперзвукові ракети Індія Крилаті ракети Ракетобудування Світ