fbpx
Індія замовила в України газотурбінні агрегати на свій фрегат

Індія замовила в України газотурбінні агрегати на свій фрегат

ВМС Індії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Індія Співпраця Суднобудування Україна Флот Фрегати

Українське ДП «Зоря»-«Машпроект» уклало контракт на постачання газотурбінних агрегатів для потреб Військово-морського флоту Індії.

Про це повідомляє Державне підприємство «Зоря»-«Машпроект».

Контракт було укладено з Goa Shipyard Limited (Індія). Флот Індіє має отримати два газотурбінні агрегати (ГТА) М7Н.2.

Цими агрегатами будуть укомплектовані нові багатоцільові фрегати класу “Talwar”, що будуть побудовані на індійській верфі.

Згідно з договором, перший агрегат має бути пред’явлено замовнику у грудні 2022 року, другий – у липні 2023-го. Загальна сума контракту склала близько 100 млн доларів США.

Укладання договору між Goa Shipyard Limited та ДП «Зоря»-«Машпроект». Вересень 2021

Попередні фрегати цього класу, проєкт 1135.6, побудовані для ВМС Індії на Балтійському заводі у Санкт-Петербурзі та на заводі «Янтарь» у Калінінграді.

Після 2014 року, коли постачання турбін Миколаївського виробництва було припинено, Росія була примушена відмовитись від будування кораблів цього проєкту.

У 2019 році повідомлялося, що індійська державна суднобудівна компанія Goa Shipyard Limited планує будування повністю локалізованих фрегатів класу “Talwar”.

Фото: INS «Trikand» (F51) класу Talwar у 2013-у році. Новина: Українське ДП «Зоря»-«Машпроект» уклало контракт на постачання газотурбінних агрегатів для потреб Військово-морського флоту Індії.

Нагадаємо, у січні стало відомо, що Індія закупила газотурбінні двигуни в Україні та передала їх Росії для установки на фрегати типу «Адмирал Григорович».

Очікується, що перший з них буде переданий замовнику до кінця 2022 року. Другий планується поставити на пів року пізніше, у 2023 році.

У листопаді 2020 року українське ДП «Зоря»-«Машпроект» провело монтажні роботи газотурбінних агрегатів на есмінці Індії «Visakhapatnam».

Роботи проводилися на першому кораблі із серії проєкту 15В «Visakhapatnam» (D66) на індійському підприємстві Mazagon Dock Shipbuilders Limited (MDL).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС Індії ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» Індія Співпраця Суднобудування Україна Флот Фрегати