fbpx
Індонезія отримає чеські Pandur II

Індонезія отримає чеські Pandur II

Excalibur Army Pandur II Tatra Азія Бронетехніка БТР Закупівлі Індонезія Світ Чехія

Індонезія отримає 23 чеські бронетранспортери Pandur II на озброєння місцевих збройних сил.

Про це повідомляє CZ Defence.

Відповідний контракт на”декілька мільярдів чеських крон” було підписано у грудні 2019 року.

Поставки бронетранспортерів очікуються впродовж 2021-2022 років з опціоном на подальше збільшення бойових машин.

Чеський спецекспортер Excalibur Army, зі складу Czechoslovak Group (CSG), поставить машинокомплекти Pandur II виготовлені TATRA Defense Vehicle до Індонезії, де їх буде зібрано на місцевому підприємстві PT. PINDAD.

Чеські бронетранспортери Pandur II в Індонезії

Також індонезійський партнер візьме участь у виробництві деяких деталей бронетранспортеру Pandur II. В якості бойового модуля на ньому використовуватиметься турель з 30-мм гарматою від компанії Ares Security and Defence.

Pandur II проходив відомчі випробування на мобільність, прохідність на різних типах грунту та у різних місцевостях, також протимінний та балістичний захист.

Серед конкурентів на цей контракт був і український БТР-4М, що був поставлений до Індонезії у вересні 2016 року, де корпус морської піхоти Індонезії випробовував бойові машини в різних умовах – на плаву, марші, а також їх вогневу потужність.

До випробувань залучались п’ять БТР-4М – два з зазначених БТР-4М були оснащені автоматичними бойовими модулями БМ-7 «Парус», які мають на озброєнні, 30-мм автоматичну гармату ЗТМ-1, спарений 7,62-мм кулемет, 30-мм автоматичний гранатомет та ПТРК «Бар’єр». Решта машин були озброєнні механічні бойові модулі зі спареними великокаліберним 12,7-мм та 7,62 мм кулеметами.

Чеський спецекспортер Excalibur Army вже має декілька реалізованих до Індонезії проектів, наприклад це реактивні системи залпового вогню RM-70 Vampire.

Також на ринок південно-східної Азії компанія просуває бойові та інженерні машини чеського виробництва, серед них бронемашини Patriot I та II 4×4, мостові машини AM-50 EX та AM-70 EX на шасі Tatra. Модель AM-50 EX вже знайшла своїх покупців, а у випадку AM-70 EX представники компанії вже провели кілька зустрічей з потенційними покупцями.

 

Excalibur Army Pandur II Tatra Азія Бронетехніка БТР Закупівлі Індонезія Світ Чехія