fbpx
Індонезія переозброює свої ПТ-76

Індонезія переозброює свої ПТ-76

Азія Бронетехніка Індонезія Модернізація Світ Танк

Індонезія переозброює свої ПТ-76 – компанія PT Lumindo Artha Sejati отримала замовлення на модернізацію радянських плавучих танків для індонезійської морської піхоти.

Про це пише Army Recognition.

Роботи із модернізації включають ремоторизацію та заміну 76-мм гармати Д-56ТС.

Для заміни радянського двигуна В-6 потужністю 240 кінських сил обраний дизельний двигун моделі 6V-92T потужністю 300 кінських сил від американської компанії Detroit Diesel.

Це також покличе за собою заміну електричної, паливної, пневматичної та низки інших систем плавучого танку ПТ-76, частина з них буде модернізовано під новий двигун.

Окрім того Індонезія переозброює свої ПТ-76 на більш потужну та сучаснішу артилерійську установку John Cockerill Mk III калібром 90-мм.

Заміна включає встановлення нової цифрової системи управління вогнем, стабілізації, приціли для стрільби у день та вночі, лазерного далекоміру, тощо. В додаток буде замінено танковий кулемет СГМТ (станковий кулемет Горюнова модернізований танковий) калібром 7,62-мм на європейський зразок.

Цю модернізацію було представлено у 90-х роках ізраїльською компанією Nimda Co. Ltd. для Індонезії, тоді вона отримала назву – PT-2000.

Інформація про кількість машин, що пройшли тоді модернізацію не повідомляється, за деякими даними ця цифра складає близько 40 машин.

Модернізований ПТ-76 морської піхоти Індонезії Модернізований ПТ-76 морської піхоти Індонезії

Коротка довідка з Вікіпедії по ПТ-76:


Плавучий танк ПТ-76 — радянський легкий плавучий танк. Був на озброєнні Радянської армії у розвідувальних військах, морської піхоти, військах берегової оборони, Збройних силах країн-членів Варшавського Договору, а також поставлявся на експорт у десятки країн світу в тому числі і в Індонезію для озброєння підрозділів морської піхоти.

Танк був розроблений конструкторським бюро Я. Ж. Котіна, відомого своїми важкими танками. ПТ-76 використовувався в бойових діях в Африці, на Близькому Сході, в Індо-Пакистанському конфлікті 1965 року і особливо широко в 1965-1975 роках у В’єтнамі північнов’єтнамською армією.

На початку 1960-х років танк пройшов глибоку модернізацію і отримав індекс ПТ-76Б. У розвідувальних підрозділах сухопутних військ легкі танки ПТ-76 були замінені спочатку середніми, а потім основними танками.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Бронетехніка Індонезія Модернізація Світ Танк