fbpx
Індонезія побудує два фрегати за британським проектом

Індонезія побудує два фрегати за британським проектом

Babcock Азія Велика Британія ВМС Індонезії Індонезія Світ Суднобудування Флот Фрегати

У Індонезії побудують два фрегати для ВМС країни за проектом британської компанії Babcock.

Про це інформує Мілітарний.

Британська оборонна компанія Babcock 16 вересня повідомила, що уклала перший експортний контракт на свій фрегат Arrowhead 140, продавши ліцензію на проектування підприємству PT PAL Indonesia з Індонезії.

Угода дозволить державному підприємству PT PAL Indonesia (Persero), яке будує і обслуговує судна для військових та комерційних флотів, побудувати два фрегата модернізованої версії для ВМС Індонезії.

Проривний контракт для Babcock відбувся через два роки після того, як проект AH140 був вперше оголошений як пріоритетний учасник торгів за програмою британських фрегатів Type 31 на виставці DSEI 2019 року, а контракт був підтверджений в листопаді того ж року.

Контракт з Індонезією був підписаний на Міжнародній військовій виставці DSEI 2021 в Лондоні, церемонія відбулася на борту британського фрегата HMS Argyll, угоду підписали генеральний директор Babcock Девід Локвуд та генеральний директор PT PAL Кахаруддін Дженод. На церемонії були присутні міністр оборони Індонезії Прабово Субьянто і міністр оборони Великої Британії, член парламенту Хон Бен Уоллес.

“Сьогодні дійсно хвилюючий момент для Babcock і нашої програми експорту фрегатів, оскільки ми підписуємо з PAL ліцензію на проектування двох нових фрегатів для індонезійського флоту. Працюючи з нашими індонезійськими колегами за цим контрактом, ми побачимо, як фрегати Arrowhead будуть побудовані в Індонезії, що безпосередньо вплине на соціальну та економічну цінність її суверенної суднобудівної спільноти та країни в цілому. Ми з нетерпінням очікуємо подальших можливостей для підтримки PAL по мірі просування програми “, сказав Девід Локвуд.

У червні ми повідомляли, що Італія побудує для військово-морських сил Індонезії шість фрегатів. 10 червня 2021 року, було підписало контракт між італійським суднобудівним об’єднанням Fincantieri та міністерством оборони Індонезії на будівництво шести фрегатів проекту FREMM для військово-морських сил цієї країни.

Окрім того, в контракт входить поставка Індонезії з проведенням ремонту і модернізації двох виведених зі складу ВМС Італії фрегатів типу Maestrale.

Вартість та інші параметри контракту не називаються, але, ймовірно, це найбільший експортний військовий суднобудівний контракт в історії компанії Fincantieri.

Корабель F589 Emilio Bianchi типу FREMM. Фото з відкритих джерел

Італійські джерела повідомляли, що перші три фрегата типу FREMM будуть побудовані для Індонезії на верфях Fincantieri в Італії, а три інших будуть будуватися при італійському сприяннї на підприємстві індонезійського державного суднобудівного об’єднання РТ PAL.

Ремонт і модернізація двох фрегатів типу Maestrale будуть також проведені в Італії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Babcock Азія Велика Британія ВМС Індонезії Індонезія Світ Суднобудування Флот Фрегати