fbpx
Індонезія завершила випробування Alugoro (405) занурюванням

Індонезія завершила випробування Alugoro (405) занурюванням

Випробування ВМС Індонезії Індонезія Підводний човен Суднобудування Флот

Індонезія завершила занурювані випробування підводного човна Alugoro (405) типу Nagapasa – першої субмарини національної побудови.

Про це повідомляє Jane`s.

Випробування які завершилися 20 січня на глибині до 250 метрів назвали успішними та за декілька місяців очікується передача до складу ВМС Індонезії цього підводного човна.

KRI Alugoro (405) став першим підводним човном побудованим у Індонезії, таким чином країна приєдналась до списку держав, що здатні будувати субмарини.

Церемонія спуску на воду KRI Alugoro (405) відбулась у квітні 2019 року, тоді ж Міністерство оборони Індонезії замовило додаткові три підводні човни типу Nagapasa.

Підводний човен KRI Alugoro (405)

Вартість трьох додаткових підводних човні очікується у розмірі 1 млрд доларів США, інформації де будуватимуть їх наразі немає.

Дві з трьох субмарин класу Nagapasa були побудовані на підприємстві Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME) у Південній Кореї. Введення до складу ВМС Індонезії другого підводного човна –  KRI Ardadedali (404) відбулося у квітні 2018-го року.

Підводні човни класу Nagapasa мають водотоннажність 1400 тонн та довжину у 61 метр. Можуть розвивати швидкість у 21 вузлів. Екіпаж субмарини складає 40 осіб.

ВМС Індонезії також експлуатує два підводних човна менших розмірів – KRI Cakra та KRI Nanggala, що були побудовані у Німеччині понад 30 років тому та які мають бути модернізовані.

Випробування ВМС Індонезії Індонезія Підводний човен Суднобудування Флот