fbpx
Індонезія завершила випробування Alugoro (405) занурюванням

Індонезія завершила випробування Alugoro (405) занурюванням

Випробування ВМС Індонезії Індонезія Підводні човни Суднобудування Флот

Індонезія завершила занурювані випробування підводного човна Alugoro (405) типу Nagapasa – першої субмарини національної побудови.

Про це повідомляє Jane`s.

Випробування які завершилися 20 січня на глибині до 250 метрів назвали успішними та за декілька місяців очікується передача до складу ВМС Індонезії цього підводного човна.

KRI Alugoro (405) став першим підводним човном побудованим у Індонезії, таким чином країна приєдналась до списку держав, що здатні будувати субмарини.

Церемонія спуску на воду KRI Alugoro (405) відбулась у квітні 2019 року, тоді ж Міністерство оборони Індонезії замовило додаткові три підводні човни типу Nagapasa.

Підводний човен KRI Alugoro (405)

Вартість трьох додаткових підводних човні очікується у розмірі 1 млрд доларів США, інформації де будуватимуть їх наразі немає.

Дві з трьох субмарин класу Nagapasa були побудовані на підприємстві Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering (DSME) у Південній Кореї. Введення до складу ВМС Індонезії другого підводного човна –  KRI Ardadedali (404) відбулося у квітні 2018-го року.

Підводні човни класу Nagapasa мають водотоннажність 1400 тонн та довжину у 61 метр. Можуть розвивати швидкість у 21 вузлів. Екіпаж субмарини складає 40 осіб.

ВМС Індонезії також експлуатує два підводних човна менших розмірів – KRI Cakra та KRI Nanggala, що були побудовані у Німеччині понад 30 років тому та які мають бути модернізовані.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Випробування ВМС Індонезії Індонезія Підводні човни Суднобудування Флот