fbpx
Інозамовник ознайомився з «Козак-2М», «Дозор-Б» та БТР «Отаман»

Інозамовник ознайомився з «Козак-2М», «Дозор-Б» та БТР «Отаман»

«Козак-2» Бронетехніка Дозор-Б Експорт ОПК Отаман-3 Україна Укроборонпром Укрспецекспорт

Інозамовник з Південно-Східної Азії ознайомився з колісною бронетехнікою українського виробництва типу «Козак-2М», «Дозор-Б» та БТР «Отаман».

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на пресслужбу Львівського бронетанкового заводу.

Демонстрація відбулась на одному з полігонів Київщини, для чого було показано різні тактичні можливості колісних бронемашин від вітчизняних виробників.

Ініціював та організовував заходи державний спецекспортер «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та відповідає саме за ринок Південно-Східної Азії.

Бронемашини тестувались на такі критерії, як прохідність, маневреність, надійність та низку інших показників.

Всі машини показали достойний результат, тому потенційний інозамовник висловив зацікавленість у цих бронемашинах.

Тактична броньована колісна машина «Дозор-Б» та броньована бойова колісна машина «Козак-2М1» пройшли цикл державних випробувань та знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

Бронетранспортер «Дозор-Б»

«Дозор-Б» розроблений Харківським конструкторським бюро ім. Морозова та серією у 10 одиниць було поставлено до ЗСУ у 2016-у році, тоді їх виробництво було організовано на потужностях Львівського бронетанкового заводу. В липні 2020 року стало відомо, що його було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

Силова установка «Дозор-Б» – чотирьохтактний чотирьохциліндровий дизельний двигун з турбонаддувом DEUTZ BF 4M1013FC потужністю 190 к.с.. Бронезахист машини – від 7,62-мм бронебійних куль з відстані 30 метрів та уламків 150-мм уламково-фугасного снаряда, підірваного на відстані 50 метрів.

«Козак-2М1» під час державних випробувань

«Козак-2М1» розробила приватна компанія «Практика» на основі рішення Міністерства оборони України «На відкриття дослідно-конструкторської роботи на розробку спеціалізованого броньованого автомобіля для потреб Збройних Сил України, шифр «Козак-2М ». У липні 2019-го року «Козак-2М1» завершив проходження державних випробувань та у квітні 2020 року стало відомо, що його прийнято на озброєння Збройних Сил України, також була інформація про державне оборонне замовлення цих бойових машин для ЗСУ.

Бронекорпус «Козак-2М1» відповідає балістичному рівню захисту ПЗСА-5, силова установка: 5,9-літровий турбодизель IVECO, потужністю 280 к.с. і максимальним обертовим моментом 950 Нм.

БТР "Отаман-3" на "Зброя та Безпека 2019"

Бронетранспортер «Отаман» розробила приватна компанія «Практика». Концепт бронетранспортера  було вперше продемонстровано на «Зброя та Безпека – 2016». Проте повноцінна розробка стартувала за два роки – у 2018-у і вже до кінця 2019-го дослідний зразок був готовий до заводських випробувань, після чого очікувалось рішення Міністерства оборони України на початок його державних випробувань.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Козак-2» Бронетехніка Дозор-Б Експорт ОПК Отаман-3 Україна Укроборонпром Укрспецекспорт