fbpx
Інструктори з Канади проводять курси для моряків ВМС

Інструктори з Канади проводять курси для моряків ВМС

UNIFIER ВМС України ЗСУ Канада Королівські ВМС Канади навчання Співпраця Україна

В Одесі для корабельного складу Військово-Морських Сил (ВМС ЗСУ) розпочались курси з тактичного маневрування за участю канадських інструкторів у межах проведення операції UNIFIER.

Про це повідомляє інформаційна агенція АрміяInform.

Для військових моряків проводитимуть теоретичні заняття з тактичного маневрування, а саме: прокладання маршрутів руху корабля або груп кораблів, будування тактичних порядків, проведення розрахунків та спільного способу передачі сигналів.

Також планується виходи кораблів у море, під час яких українські військові моряки зможуть уже на практиці використати здобуті знання.

Одне з головних завдань операції — збудувати міцну взаємодію між українськими ВМС і силами НАТО.

Курси для моряків ВМС. Жовтень 2020. Фото: АрміяInform

«На сьогоднішньому занятті присутні українські військові моряки, які працюють у парах. В основному це командири кораблів та їхні штурмани», — розповідає один з канадських інструкторів лейтенант Нікіта Ковальов.

Тема заняття — визначення курсу корабля за допомогою маневреного планшета. Переважна більшість присутніх українських військових моряків уже мають досвід участі в міжнародних навчаннях.

На думку командира бойової частини штурманської та зв’язку патрульного катера «Прилуки» Олексія Жданова, досвід канадських колег, коли надходить нова техніка і триває співпраця з силами НАТО, є вкрай необхідним.

Курси для моряків ВМС. Жовтень 2020. Фото: АрміяInform

Канадські ментори вчать військових спільному способу передачі сигналів, які вони мають використовувати під час міжнародних навчань. Зазначається, що інструктори приїхали зі своїм обладнанням та своїми посібниками й наочно роз’яснюють, як усе це використовувати.

Для довідки: Операція “UNIFIER”, також відома як Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади – Україна, — це внесок Збройних Сил Канади у безпеку України в координації зі Збройними силами України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


UNIFIER ВМС України ЗСУ Канада Королівські ВМС Канади навчання Співпраця Україна