fbpx
Інвестор збудує патронний завод у Павлограді

Інвестор збудує патронний завод у Павлограді

Виробництво боєприпасів

Навесні наступного року у Павлограді на території однойменного індустріального парку, приватний інвестор розпочне будівництво нового патронного заводу на 300 робочих місць.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Таку інформацію озвучив директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Патронний завод стане першим підприємством, зведеним «з нуля» в індустріальних парках області.

«Вже навесні компанія «Конкорд-Інжиніринг» планує почати будівництво патронного заводу. Цей промисловий об’єкт зведуть за новітніми технологіями. Там створять 300 робочих місць», – заявив Олександр Коломійцев.

Індустріальний парк «Павлоград» має найбільший потенціал серед інших промислових майданчиків України. Його площа – 250 гектарів, з можливістю розширення до 1 тис гектарів.

До цього інший інвестор – приватна компанія «Зброяр» запустила виробництво набоїв 7,62×51 мм НАТО, які вже пройшли випробування та закуповуються Збройними Силами України.

Також у грудні 2018-го запустили лінію виробництва пістолетних набоїв 9х18 мм та 9х19 мм на казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» МВС України, але наразі лінія не використовується на повну потужність, а частина імпортного обладнання взагалі не введена в експлуатацію – підприємству виявилося вигідніше купувати вже готові заготовки за кордоном, ніж виготовляти їх на власних потужностях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Виробництво боєприпасів