fbpx
Іран залучив до навчань танк Т-72 у власній версії Karrar

Іран залучив до навчань танк Т-72 у власній версії Karrar

Близький Схід Бронетехніка Іран Модернізація навчання Світ Т-72 Танк

На масштабних військових навчаннях Ірану використовували модернізований танк Т-72 у версії Karrar.

Про це інформує Мілітарний.

На навчаннях сухопутних сил Корпусу вартових ісламської революції під назвою «Великий пророк-17» був залучений варіант модернізованого основного бойового танка Т-72 Karrar, повідомило інформаційне агентство Tasnim. Навчання проходять вздовж південного узбережжя Ірану.

Бойова машина вкрита маскувальним комплектом, що забезпечує приховування від теплового, інфрачервоного та радіолокаційного виявлення.

Модернізований танк оснащений електронно-оптичними засобами (прицілами), лазерними далекомірами та балістичним комп’ютером.

Танк Ірану «Karrar». Листопад 2020. Фото: ЗМІ Ірану

У листопаді 2020 року, повідомлялося, що основний бойовий танк (ОБТ) Karrar пройшов завершальний етап випробувань, і готовий до поставок у війська. Іранський ОБТ заснований на шасі радянського танка Т-72, ​​модифікації якого проводилися на місцевому підприємстві.

Корпус і ходова частина залишилися від Т-72С/М1. Зовні танк став схожий на російський Т-90МС, але іранські конструктори стверджують, що Karrar є повністю місцевою розробкою.

На танки встановлюється нова башта з модернізованою системою управління вогнем і системою зв’язку, дистанційно керований 12,7-мм кулемет, посилюється захист шляхом установки нових елементів динамічного захисту. Встановлюються датчики попередження про лазерне опромінення.

Танк Ірану «Karrar». Листопад 2020. Фото: ЗМІ Ірану

Основне озброєння Karrar також не зазнало змін – конструктори залишили гладкоствольну 125-мм гармату 2А46М і спарений кулемет ПКТ.

В Ірані заявляли, що танк зможе запускати керовані ракети, тому можна припустити, що танк отримав копію радянського комплексу керованого озброєння «Рефлекс».

Танк Ірану «Karrar». Листопад 2020. Фото: ЗМІ Ірану

Головні зміни торкнулися захищеності. Бортова проєкція корпусу прикрита гумотканинними екранами, поверх яких закріпили блоки динамічного захисту (ДЗ).

Танковий завод Ірану у місті Доруд. Серпень 2020. Фото: ЗМІ Ірану

Характеристики ДЗ зберігаються у таємниці. Лобову частину корпусу прикривають блоки динамічного захисту, які схожі на збільшений, можливо двошаровий, ДЗ «Контакт». Крім того, новий динамічний захист прикриває лобову та верхню частину башти.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Близький Схід Бронетехніка Іран Модернізація навчання Світ Т-72 Танк