fbpx
«Іскра» провела модернізацію РЛС 19Ж6

«Іскра» провела модернізацію РЛС 19Ж6

КП «НВК «Іскра» Модернізація ОПК РЛС Укроборонпром

Казенне підприємство «НВК Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», капітально відремонтувало та модернізувало радіолокаційну станцію 19Ж6.

Про це повідомляє пресцентр «Укроборонпрому».

Повідомляється, що в результаті модернізації РЛС отримала індекс 35Д6М, та, фактично, стала новим сучасним зразком РЛС.

Модернізація виконана в рамках державного оборонного замовлення 2020 року, повідомили на підприємстві.

«Станція майже 30 років виконувала своє бойові завдання у ЗСУ. У результаті глибокої модернізації радіолокаційна станція за своїми тактико-технічними характеристиками фактично, стала новою, сучасною РЛС», – розповів директор Іскри Юрій Пащенко.

Модернізація

У ході ремонту та модернізації у станції замінили всі вузли та складові частини, що мали фізичний або моральний знос, відновили захисне та лакофарбове покриття, здатність роботи станції у складних кліматичних умовах.

«У модернізованого радару збільшено дальність дії, підвищено точність визначення координат, покращені параметри траєкторної обробки, за рахунок сучасних програмних рішень розширені функціональні можливості та зменшена вартість технічного обслуговування», – розповів деталі проведених на підприємстві робіт Юрій Пащенко.

Також у станції замінили пристрої формування зондуючих сигналів, у результаті чого істотно зменшився рівень хибних відміток при роботі у гірській місцевості.

Система охолодження РЛС також була модернізована, у результаті чого збільшили реальний строк роботи клістронів.

Відзначається, що у модернізованій РЛС відображається інформація про місцезнаходження та про інтенсивність метеорологічних явищ.

Радар може додатково комплектуватись чотирма виносними робочими місцями – це дозволяє управляти станцією у повному обсязі на відстані до 300 метрів. РЛС може також опціонально комплектуватись комплектом обладнання для взаємодії безпосередньо із зенітно-ракетними комплексами.

Експорт

На підприємстві зазначають, що така модернізація має значний експортний потенціал і може зацікавити іноземних партнерів.

«Сьогодні по всьому світу є велика кількість таких станцій старого зразка і модернізовувати їх до нового сучасного радару значно дешевше, ніж купувати нову техніку. Українські радари цього типу вже понад 10 років експлуатують Сполучені Штати Америки, тільки за останні роки вони отримали від Іскри дві радіолокаційні станції 36Д6», – розповів директор підприємства Юрій Пащенко.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


КП «НВК «Іскра» Модернізація ОПК РЛС Укроборонпром