fbpx
Іспанія підписала контракт на поставку 348 бронемашин

Іспанія підписала контракт на поставку 348 бронемашин

Piranha V Бронетехніка Європа Закупівлі Іспанія Світ

Іспанія підписала контракт на поставку 348 бронемашин «Dragon» з колісною формулою 8×8.

Про це повідомляє іспанське видання larazon.

Міноборони Іспанії підписало зі спільним підприємством «Tess Defense SA» контракту на поставку першої партії бронемашин «Dragon», їх обслуговування та просування на міжнародний ринок.

Повідомляється, що загальна вартість угоди склала 1,74 млрд євро. Передбачається, що постачання 348 бронемашин буде виконуватися протягом семи років.

В рамках контракту Сухопутні війська Іспанії отримають бронемашини, розроблені на базі проєкту бронемашини «Piranha V» компанії General Dynamics European Land Systems, адаптованої під вимоги військових Іспанії з використанням національних технологій.

Акт підписання контракту на бронемашини. Фото: ЗМІ Іспанії

Підприємство «Tess Defense SA» було сформовано в липні 2020 року в Мадриді компаніями «GDELS-Santa Barbara Sistemas», «Indra Sistemas», «Sapa Placencia» й «Escribeano Mechanical & Engineering».

Відзначається, що подібний формат дозволить досягти поставленої мети – 70 відсотків участі іспанської промисловості в фазі розробки й виробництва бронемашин «Dragon».

Виробництво бронемашин буде здійснюватися на підприємствах «GDELS» у співпраці з трьома іншими членами спільними підприємствами. За озвученою інформацією, частка «GDELS-SBS» в контракті становить 733 млн євро.

Компанія «Indra» за оснащення 348 машин сучасними бойовими системами й електронікою отримає понад 150 млн євро. «Indra» також в складі консорціуму TRIUM-DRS бере участь в розробці башти для бронемашини.

Виробництво

В липні 2019 року уряд Іспанії схвалив підписання Міністром оборони Маргаритою Роблес з компанією «Santa Barbara Sistemas» контракту на придбання першої серійної партії броньованих машин VCR з колісною формулою 8×8.

Виробництво бронемашин «Dragon» на іспанському підприємстві. Фото: ЗМІ Іспанії

Згідно з його умовами, військові Іспанії повинні були отримати 348 нових бронемашин VCR, створених на базі бронемашини «Piranha V» в 13 різних конфігураціях, а також відповідні компоненти (озброєння, захист, датчики, системи зв’язку і командування й управління) та логістичну підтримку та 2,083 млрд євро передбачалося виплатити траншами протягом 2019-2030 років.

Проте, в грудні 2019 року уряд Іспанії анулював закупівлю, вирішивши, що остаточна пропозиція «Santa Barbara Sistemas» є «неприйнятна» з технічних, експлуатаційних і економічних причин. Вирішено було переглянути підхід до закупівлі.

У травні 2020 року Маргарита Роблес підписала дозвіл на створення для реалізації поставки машин VCR військовим Іспанії спільного підприємства в складі чотирьох національних компаній. Компанія «Tess Defense» була офіційно створено 26 липня 2020 року.

Бронемашина «Dragon» на випробуваннях. Фото: ЗМІ Іспанії

Після проведеної 18 червня демонстрації трьох дослідних зразків державному секретарю по обороні Анхеля Оліварес на підприємстві «GDELS-Santa Barbara Sistemas» в Севільї було прийнято рішення про готовність бронемашин до виробництва.

Нагадаємо, у червні 2020 року уряд Іспанії схвалив закупівлю перших 348 бронемашин з колісною формулою 8×8.

За планами поставка перших серійних бронемашин «Dragon» почнеться в першій половині 2022 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Piranha V Бронетехніка Європа Закупівлі Іспанія Світ