fbpx
Італійський F-35 перехопив російський Ан-12

Італійський F-35 перехопив російський Ан-12

F-35 Авіація Ан-12 Балтія Естонія Європа ПКС Росії ПС Італії Росія

Опублікували перші фото перехоплення російського літака винищувачами п’ятого покоління F-35A ВПС Італії.

Про це повідомляє The Aviationist.

Варто зазаначити, що винищувач F-35A ВПС Італії зі складу 13- ї ескадрильї 32-го авіакрила, що дислокується на авіабазі Емарі в Естонії в рамках місії Повітряної поліції Балтії., здійснив це перехоплення ще 14 травня 2021 року.

Проте, лише тепер були оприлюднені зображення першого в історії перехоплення російського літака винищувачами п’ятого покоління F-35A Італійських Військово-повітряних сил.

Повідомляється, що після зльоту F-35 здійснили перехопленя та ідентифікували повітряне судно як російський транспортний літак Ан-12, що летів в міжнародному повітряному просторі біля берегів Естонії.

Нагадуємо, що наприкінці квітня, багатоцільові винищувачі п’ятого покоління F-35 з Італії прибули на чергування до Балтії.

Винищувач F-35 Повітряних сил Італії на авіабазі Емарі в Естонії

Літаки італійських повітряних сил прибули на авіабазу Емарі в Естонії в рамках операції Повітряної поліції Балтії.

Тут вони пробудуть в рамках ротації винищувачів Північно-Атлантичного Альянсу у країнах Балтії.

Італійські F-35 залишатимуться в Естонії для виконання місії до серпня. Потім F-35 будуть замінені італійськими винищувачами Typhoon, оскільки план передбачає перебування бойових літаків ВПС Італії в балтійській країні до кінця 2021 року.

Зазначимо, що російські військові літаки часто не передають транспондерний код із зазначенням свого положення та висоти, не подають план польоту або не спілкуються з диспетчерами повітряного руху, створюючи потенційний ризик для цивільної авіації.

У минулому, 2020-му році, літаки НАТО в Європі здійснювали перехоплення російської авіації понад триста разів – і поблизу балтійських країн такої активності багато. Часом на супровід злітають кілька разів на тиждень.

Вже сімнадцять років поспіль країни НАТО позмінно патрулюють повітряний простір балтійських країн – Литви, Латвії та Естонії. Перехоплення російських літаків у нейтральному небі – звична справа.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


F-35 Авіація Ан-12 Балтія Естонія Європа ПКС Росії ПС Італії Росія