fbpx
Ізраїль почав наземну операцію у секторі Газа

Ізраїль почав наземну операцію у секторі Газа

Азія Близький Схід Ізраїль Палестина Світ

Солдати повітряних і наземних військ ЦАХАЛ атакують сектор Газа.

Про це повідомляє Армія оборони Ізраїлю в Twitter.

Напередодні, у четвер, 13 травня, командування Армії оборони Ізраїлю оголосило про призов 9 000 резервістів, які мають прибути на бази у повній готовності до участі у бойових діях, – про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що Міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц дав військовим дозвіл залучити до 9 000 резервістів за необхідності, враховуючи тривале протистояння з терористичними угрупованнями у Секторі Газа, повідомили у міноборони Ізраїлю.

Планується залучити як резервістів з бойових підрозділів, так і військовослужбовців з командних центрів, повідомили у відомстві.

Крім того, раніше стало відомо, що командування Армії оборони Ізраїлю оголосило про призов 7000 резервістів, які мають прибути на бази в повній готовності до участі в бойових діях. Це пов’язано з проведенням в Секторі Гази антитерористичної операції “Вартовий стін”.

Вчора, надвечір надійшло повідомлення, що спочатку ХАМАС, а потім і Ізраїль відкинули пропозиції про зупинення вогню.

Масовані обстріли розпочалися не дочекавшись ночі. Ввечері палестинські бойовики провели масований обстріл Ашкелону. Велика кількість ракет досягла цілі.

Пізніше, стало відомо, що під обстріл потрапили авіабаза “Неватім”, на якій розміщуються літаки F35, і одночасно десяток ракет прилетіли у центр ядерних досліджень Дімони. Без повідомлень про наслідки.

Далі, бригади «Аль-Кассама» звітували про пуск 130 ракет по Тель-Авіву і ще 137 ракет по Ашдоду та Аскалану. Цей був найбільший одночасний залп за останні дні.

В такий спосіб, за останні три доби загальна кількість ракет запущених по Ізраїлю зросла до 1500.

Останні заяви бойовиків можуть свідчити про перехід до іншого етапу конфлікту, який охарактеризується використанням значної кількості БПЛА-камікадзе.

Ізраїльські військові, у відповідь на обстріли зруйнували третю з найвищих споруд у Секторі Газа, вежу Аль Шорук.

Під удари потрапили також і інші об’єкти фінансової інфраструктури угруповання ХАМАС у секторі Газа. Крім того, ізраїльські військові повідомили про знищення 80% виробничих потужностей палестинських бойовиків. І значної кількості розрахунків ПТРК та пускових установок.

Повідомляється, що Кабінет безпеки схвалив подальше розширення військової кампанії проти ХАМАС. Ізраїльські військові очікують, що ескалація триватиме щонайменше ще тиждень. І якщо це станеться, Газа виглядатиме через тиждень зовсім інакше від застосування всієї вогневої сили ЦАХАЛом.

 


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Азія Близький Схід Ізраїль Палестина Світ