fbpx
Ізраїль та Італія обміняються військовою продукцією

Ізраїль та Італія обміняються військовою продукцією

Elbit Systems Гелікоптери Закупівлі Ізраїль Італія Компанія Leonardo Світ Співпраця

Ізраїль придбає п’ять навчальних вертольотів, а Італія – ракетні комплекси «Spike» компанії Rafael і тренажери виробництва Elbit Systems.

Про це повідомляє інформаційна агенція The Jerusalem Post.

Угоду підписали під час відеоконференції генеральний директор МО Ізраїлю генерал-майор Амір Ешель і його італійський колега, національний директор з озброєнь МО Італії генерал-лейтенант Ніколо Фальсаперна.

Як заявила ізраїльська сторона, підписана угода є свідченням тісних зв’язків у сфері безпеки й економіки між Ізраїлем і Італією.

Угода дозволить провести заміну застарілих навчальних вертольотів, а також включає придбання продукції ізраїльської оборонної промисловості, що позитивно вплине на експорт і економіку Ізраїлю.

Ізраїль та Італія обміняються військовою продукцією. Вертоліт AW-119KX. Фото з відкритих джерел

Додатково угода завершує закупівлі, які почалися в лютому 2019 року. Так, МО Ізраїлю отримає для Льотної школи ВПС 12 навчальних вертольотів AW-119KX і два тренажери виробництва італійської групи Leonardo.

Перші сім вертольотів AW-119KX були придбані рік тому, зараз підтверджена покупка ще п’яти.

МО Італії закупить у Rafael пускові установки й ракети «Spike»», а також просунуті тренажери для декількох типів вертольотів ЗС Італії в рамках партнерства між Leonardo та Elbit Systems.

Угода є продовженням підписаної двома країнами у 2011 році угоди, згідно з якою Ізраїль придбав 30 навчально-тренувальних літаків M-346 в обмін на покупку військового розвідувального супутника OPTSAT-3000 і двох літаків G-550.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Elbit Systems Гелікоптери Закупівлі Ізраїль Італія Компанія Leonardo Світ Співпраця