fbpx
Ізраїльська Plasan показала новий бронеавтомобіль StormRider

Ізраїльська Plasan показала новий бронеавтомобіль StormRider

Автотехніка Азія Близький Схід Бронетехніка Ізраїль Світ

Ізраїльська компанія Plasan представила новий легкий броньований автомобіль StormRider.

Про це інформує Мілітарний.

Виробник транспортних засобів – ізраїльська компанія Plasan представила новий бронеавтомобіль StormRider із сімейства легких броньованих машин з колісною формулою 4×4, який є подальшим розвитком броньованого автомобіля SandCat.

Новий автомобіль більший та просторіший, ніж варіанти SandCat Mk-IV й SandCat M-LPV, вміщує до 10 військовослужбовців, повністю захищений від балістичних загроз, а також має рівень захисту STANAG від вибухових пристроїв під транспортним засобом.

StormRider має таку саму трансмісію, що і SandCat, але в новому бронеавтомобілі вона інтегрована з повнопривідною роздаточною коробкою та незалежною підвіскою в абсолютно новий корпус Monocoque Kitted-Hull.

Серійний StormRider має більший кузов та спільну архітектуру з іншими моделями SandCat 4-го покоління, що робить його частиною модульної лінійки транспортних засобів.

На думку виробника, ця функція зменшує навантаження на логістику, обслуговування та навчання, заощаджуючи довгострокові витрати та полегшуючи експлуатацію.

Бронеавтомобіль StormRider був розроблений для захисту від вибухів за допомогою комбінації технологій. V-подібне днище, плаваючі підлоги, накладки для ніг T-Bar і сидіння Terra, що поглинають енергію вибуху і забезпечують безпеку та комфорт для пасажирів та екіпажу.

Вхід та вихід із автомобіля швидкий та простий для всіх 10 осіб. Передній бампер оснащений вбудованою лебідкою, незалежна підвіска і постійний повний привід дозволяють машині долати складну місцевість.

Окрім того, компанія Israel Aerospace Industries (IAI) продовжить розробку бойової машини Carmel для Ізраїлю.

Модель бойової машини Carmel

Міністерство оборони Ізраїлю обрало цю компанію для подальшого етапу реалізації майбутньої платформи.

Carmel має мати високу автономність та ступінь автоматизації і оснащену штучним інтелектом, що дозволить керувати машиною двома членами екіпажу.

Автотехніка Азія Близький Схід Бронетехніка Ізраїль Світ